Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Potykacze reklamowe do informowania klientów

Potykacze reklamowe tworzą optymalną przestrzeń reklamową umożliwiającą wywieszanie bilbordów, plakatów i ofert tuż przed oczyma przechodniów. Eleganckie i stabilne potykacze reklamowe automatycznie przyciągają wzrok przechodniów swoją zawartością. Potykacze reklamowe już z daleka zwracają na siebie uwagę. Zwracając się do klientów w sposób ukierunkowany, wzbudzasz zainteresowanie swoją ofertę i zapewniasz atrakcyjny wygląd swojej marki. Wydruki mogą być zakładane jednocześnie po obu stronach tablicy, dzięki czemu automatycznie zwracasz się do potencjalnych klientów przychodzących z obu kierunków.

W naszej ofercie znajdziesz różne potykacze reklamowe, w różnych formatach, zarówno do stosowania w pomieszczeniach, jak i na wolnym powietrzu. Wszystkie nasze potykacze reklamowe posiadają zaokrąglone krawędzie, co zapobiega urazom. Jeśli na przykład chcesz wywiesić plakat przy wejściu do sklepu lub sklepem w zadaszonym centrum handlowym, tablica chodnikowa do użytku wewnętrznego w formacie DIN A1 lub DIN A2 będzie idealnym rozwiązaniem.

Potykacz reklamowy w formacie DIN A1 jest najbardziej popularny i najczęściej kupowany. Jeśli jednak nie dysponujesz tak dużą przestrzenią, możesz po prostu zastosować tablicę w formacje DIN A2. W ten sposób nie musisz rezygnować z atrakcyjnej powierzchni reklamowej, nawet jeśli dysponujesz ograniczoną przestrzenią.

Potykacze reklamowe: promocja sprzedaży niezależnie od pogody

Oferujemy również nasze potykacze reklamowe w formacie DIN A1 w wersji odpornej na wiatr i warunki pogodowe, które idealnie nadają się do użytku na zewnątrz pomieszczeń, gdyż są wykonane z materiału odpornego na korozję i są w stanie wytrzymać duże obciążenia. Wodoodporna ramka zapewnia, że eksponowany plakat pozostanie czytelny i nie ulegnie uszkodzeniu nawet w czasie deszczu.

Oferowana przez nas wersje odporna na podmuchy wiatru posiada stojak, który można napełnić wodą. Oznacza to, że Twoja powierzchnia reklamowa wytrzyma mocne podmuchy wiatru. W regionach w pobliżu wybrzeża lub w obszarach występowania podmuchów wiatru, na przykład na dworcach kolejowych, tablica tego typu na pewno się sprawdzi.

Dzięki szerokiemu wyborowi naszych zewnętrznych potykaczy reklamowych, ani wiatr, ani deszcz nie przeszkodzą w skutecznym reklamowaniu Twojej oferty. Wysoki poziom widoczności Twojej oferty jest niezbędny dla Twojego sukcesu szczególnie na deptakach i ciągach pieszych, gdzie w jednym rzędzie występuje wiele sklepów.

Twoje korzyści z zakupu nowych potykaczy reklamowych

 • Korzystając z dwustronnych potykaczy reklamowych, zwracasz się ze swoim przekazem do potencjalnych klientów spacerujących w obydwu kierunkach. Zwiększa to szanse na przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta.
 • Zintegrowany system składanych ramek zapewnia szybką i łatwą wymianę eksponowanej treści: Wystarczy rozłożyć poszczególne elementy ramki, zdjąć plakat wraz z folią ochronną, umieścić nowy plakat, włożyć folię ochronną i ponownie zamknąć ramkę – gotowe.
 • Zarówno wersje standardowe, jak i wodoodporne potykaczy reklamowych są wyposażone w 4-nożną ramę. Można je złożyć, co pozwala zaoszczędzić miejsce, gdy nie są używane.
 • Antyrefleksyjna folia ochronna na oferowanych przez nas tablicach załamuje światło i zapobiega odbiciom. Oznacza to, że plakat jest zawsze łatwy do odczytania z dowolnej pozycji i niezależnie od panujących warunków oświetleniowych.
 • Folia ochronna UV chroni plakat przed blaknięciem w silnym świetle słonecznym. Dzięki temu kolorystyka wydruku pozostaje zachowana na długi czas.
 • Dzięki oferowanym przez nas modelom odpornym na wiatr i warunki atmosferyczne Twoje oferty i plakaty będą optymalnie chronione o każdej porze roku i niezależnie od pogody.
 • Potykacze reklamowe mogą być stosowane w różnych obszarach. W tablicach można eksponować dowolne treści w wszelkie rodzaje wydruków.

Lokalizacja reklamowych potykaczy reklamowych

Potykacze reklamowe są wykorzystywane najczęściej w handlu stacjonarnym, jak również w gastronomii i spełniają tam różnorodne funkcje reklamowe:

 • W strefie dla pieszych wyraźnie wyróżniają swoją firmę.
 • Umożliwiają eksponowanie ofert specjalnych i promocji w widocznym i efektywnym miejscu.
 • Umożliwiają reklamowanie nowych produktów i kolekcji, umożliwiając bezpośrednie dotarcie do nowych klientów.
 • W gastronomii umożliwiają eksponowanie codziennego lub tygodniowego menu oraz informacji o dostępnych daniach na wynos.
 • Na targach umożliwiają zaprezentowanie Twojej marki przed stoiskiem.

Zamawianie chodnikowych potykaczy reklamowych online

W ofercie SPRINTIKO można znaleźć odpowiedni potykacz reklamowy w rozsądnej cenie. Oprócz tego praktycznego systemu reklamowego, oferujemy również potykacze reklamowe, stojaki na tablice w kształcie litery L i stojaki na tablice w kształcie litery T, które stanowią doskonałe uzupełnienie chodnikowych stojaków reklamowych do stosowania w pomieszczeniach. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji sprzedaży i zwiększ siłę oddziaływania swoich produktów i ofert. Zamów teraz i skorzystaj z szybkiej dostawy!