Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Wybierz odpowiedni stojak na broszury dla siebie!

Stojaki na broszury są wszechstronne i nadają się jako materiał POS w wielu różnych miejscach. W atrakcyjny sposób prezentują Twoje broszury, czasopisma, katalogi lub ulotki i często służą do celów reklamowych. W naszej ofercie posiadamy dwa różne stojaki na prospekty: metalowy i drewniany. Wszystkie zalety stojaków w skrócie:

Stojak na broszury wykonany z metalu

Stojak na broszury wykonany z metalu malowanego proszkowo, jest składany dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku mobilnego. Jest wyposażony w praktyczną torbę do przenoszenia, a jego konfiguracja jest szybka i łatwa. Dzięki 4 przegródkom w formacie A4 oferuje mnóstwo miejsca na ulotki i broszury.

Stojak na broszury wykonany z drewna

Nasz zygzakowaty drewniany stojak na broszury jest częścią zrównoważonej linii produktów EcologiQ firmy SPRINTIKO. Stojak na ulotki wykonany jest ze szlachetnego drewna bukowego i przekonuje nowoczesnym i ciepłym wyglądem. Dzięki zygzakowatemu kształtowi stojak na broszury oferuje wystarczającą ilość miejsca na ekspozycje po obu stronach w 3 przegrodach, każda w formacie A4.

Zamów stojaki na broszury w naszym sklepie online

W ofercie SPRINTIKO znajdziesz odpowiedni stojak na broszury w potrzebnym wariancie za rozsądną cenę. Zamów wygodnie online już teraz, a Twoje zamówienie będzie gotowe do wysyłki w ciągu 24 godzin. Nadal nie znalazłeś tego, czego szukasz? W takim razie zapoznaj się z naszą pełną ofertą uchwytów reklamowych.