Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Forma zapłaty

Jeśli wybierzesz opcje szybki przelew jako formę płatności,to zostaniesz bezpośrednio przekierowany do portalu Przelewy24. Następnie logując się do swojego konta na platformie płatniczej, zatwierdź transakcję. Jak tylko potwierdzisz swoje dane do płatności, zostaniesz automatycznie przekierowany z powrotem do sklepu w celu sfinalizowania zakupu. Dopiero wtedy płatność zostanie zrealizowana, a zamówienie zakończone.


Po weryfikacji Twojego zamówienia przez nasz system, otrzymasz od nas potwierdzenie transakcji wraz podną kwotą,jaką należy uiścić na naszym koncie bankowym. Za terminową płatność, dziękujemy!

Upoważniają Państwo firmę SPRINTIKO Sp. z o.o. do pobrania jednorazowo z Państwa konta bankowego kwoty faktury.

Jeśli wybierzesz opcje PayPal jako formę płatności,to zostaniesz bezpośrednio przekierowany do serwisu portfela elektronicznego. Następnie logując się do swojego konta lub otwierając nowe konto na platformie płatniczej, zatwierdź transakcję. Jak tylko potwierdzisz swoje dane do płatności, zostaniesz automatycznie przekierowany z powrotem do sklepu w celu sfinalizowania zakupu. Po dokonaniu przelewu zostaniesz automatycznie wylogowany z PayPal, dopiero wtedy płatność zostanie zrealizowana a ty otrzymasz potwierdzenie wykonanej transakcji na podany przez siebie wcześniej adres mailowy.
Płatność automatyczna przy użyciu karty płatniczej. Twoja karta płatnicza zostanie obciążona w chwili zapłaty za towar. W celu realizacji płatności zostaniesz przekierowany do naszego partnera Unzer.