Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Taśmy

Proszę wybrać odpowiedni element dla swoich produktów spośród różnych rodzajów wstążek. Niezależnie od tego, czy jest to taśma diagonalna, satynowa, taśma skośna czy taśma do zakładek - odpowiednią taśmę tekstylną zamówią Państwo i otrzymają natychmiast w sklepie sprintiko. Proszę spojrzeć na naszą szeroką ofertę wstążek. Warto również zapoznać się z naszą różnorodną ofertą smyczy.

Opaski elastyczne i pierścienie elastyczne

Elastyczne taśmy tekstylne są nie tylko elastyczne pod względem składu, ale także pod względem zastosowania. Dzięki szerokiemu wyborowi taśm na rolce i wersji prefabrykowanych, zawsze otrzymają Państwo gumki, których potrzebują. Proszę odkryć nasze płaskie gumki, gumowe sznurki i gumki, a także kilka wariantów gotowych pętli, gumowych sznurków w formie pierścieni i z zawleczkami. W asortymencie sprintiko znajdą Państwo również gumowe pierścienie w różnych kolorach.

Produkty na rzep

Mechaniczne rzepy stały się nieodzowną częścią wielu produktów. W asortymencie sprintiko znajdą Państwo produkty rzepowe w dużych ilościach, od klasycznej taśmy rzepowej po dwustronną taśmę rzepową, a także samoprzylepną taśmę rzepową i kropki rzepowe w kilku wariantach. Nasze opaski kablowe z haczykami i pętelkami są również używane w wielu miejscach.

Sznurki i nici

Nasz wybór różnych kolorów i kombinacji kolorystycznych zapewni Państwu idealny produkt do danego zastosowania. W sklepie sprintiko mogą Państwo również zamówić wytrzymałe linki jako produkty spersonalizowane. W tej kategorii znajdą Państwo również prefabrykowane linki tekstylne jako przywieszki tekstylne lub z metalową zawleczką. Proszę przejrzeć naszą ofertę sznurków i nici.

Końcówki sznurków

Na potrzeby własnej obróbki mogą Państwo kupić nie tylko klipsy do sznurków i metalowe szyny pasujące do Państwa sznurków, ale także stopery do sznurków w różnych wzorach i odpowiednie narzędzie do szynowania. Wszystkie materiały i akcesoria do zamykania sznurków i sznurków elastycznych znajdą Państwo w naszym dziale końcówek do sznurków.

Proszę kupić wstążki, rzepy i sznurki online w sprintiko

sprintiko to Państwa kompleksowy sklep z materiałami do obróbki tekstyliów. Skorzystaj z krótkich terminów dostaw, dużych ilości zamówień i atrakcyjnych rabatów - w sprintiko znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do produkcji. W przypadku niestandardowych produktów prosimy po prostu skontaktować się z naszym działem obsługi klienta.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)