Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Co warto wiedzieć o produktach biurowych

Niezbędne artykuły biurowe zapewnianiające właściwą organizację biura

Dobrze zorganizowane i przygotowane stanowisko pracy jest gwarantem dobrze wykonanych zadań.
Akcesoria takie jak: skorowidze, segregatory ringowe i skoroszyty, wprowadzą ład i porządek do każdego systemu archiwizacji dokumentów. Koszulki obwoluty krystaliczne, etui na dokumenty czy folie do laminowania zapewniają dokumentom optymalną ochronę przed zabrudzeniami i ewentualnym uszkodzeniem. Nasze obwoluty, ofertówki krystaliczne są idealnym rozwiązaniem do archiwizacji dokumentów jak i do przygotowania prospektów twojej firmy. Są one dostępne w różnych formatach i rodzajach. W zależności od artykułu, dostępne w opcji z boczną listwą umożliwiającą wpięcie dokumentu do segregatora lub w opcji bez listwy.

Wszędzie tam, gdzie liczy się „pierwsze dobre wrażenie“, przydatne staną się nasze identyfikatory i etui na wizytówki imienne, wraz z odpowiednimi akcesoriami, takimi jak klipsy, smycze.

Artykuły biurowe dla idealnej organizacji pracy w administracji lub w Home-Office

Dzięki naszym artykułom biurowym zadbasz o ład i porządek na swoim stanowisku pracy- sprawdź nasza bogatą ofertę już teraz! Spinacze do papieru, ochraniacze na palce tak niezbędne podczas przekładania i analizy niezliczonej ilości dokumentów, czy też podkłady na biurko z notatnikiem.

W ofercie posiadamy również okładki i etui na różnego rodzaju ważne dokumenty, takie jak: dokumenty tożsamości, paszporty szczepień, książeczkę przebiegu ciąży oraz etui na bilety, i karty płatnicze.

Idealne artykuły biurowe dla osób uczących się i studentów

Drobny sprzęt biurowy jest przydatny również osobom uczącym się i studentom. Dobrze zorganizowane miejsce pracy, wyposażone w odpowiednie przybory jest nieocenioną pomocą podczas efektywnej nauki. Doskonale urządzone biurko ucznia, wyposażone w odpowiednie akcesoria, nie tylko napawa dumą, ale również pomaga zmotywować się do wytężonej pracy.

Nasze skoroszyty, segregatory ringowe, etui ochronne na zeszyty i książki, a także koszulki czy etui na dokumenty, sprostają wymaganiom nawet najbardziej wybrednego ucznia.