Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Dlaczego potrzebuję kieszeni magnetycznej?

Kieszenie magnetyczne mają bardzo wszechstronne zastosowanie. Przede wszystkim jednak można je znaleźć na pojemnikach transportowych lub na powierzchniach magazynowych. Służą do prostego oznaczania miejsc i przedmiotów oraz oferują możliwość przechowywania w nich dokumentów. Dzięki solidnemu materiałowi, z którego są wykonane, można w nich bezpiecznie przechowywać różne dokumenty przez długi czas. Chronią przed wilgocią, brudem i kurzem, a także są odporne na warunki atmosferyczne. Magnetyczny pasek z tyłu kieszonki gwarantuje pewne trzymanie na wszystkich metalowych powierzchniach. W kieszonkach magnetycznych najczęściej przechowywane są etykiety produktów, instrukcje bezpieczeństwa lub kody kreskowe. Dzięki ich przezroczystości wszystkie zawarte w nich dokumenty można szybko i bezpośrednio odczytać lub zeskanować. Oprócz celów logistycznych kieszonki magnetyczne są coraz częściej stosowane w miejscach sprzedaży i biurach. Można nimi oznaczać półki lub wskazywać drogę gościom. Często w jaskrawych kolorach przyciągają wzrok i doskonale prezentują zawartość. Kolejną zaletą kieszonek magnetycznych jest łatwość ich mocowania. Dodatkowo ich nakładanie nie wymaga kleju ani wiercenia, a kieszonki można zdjąć i użyć ponownie bez pozostawiania śladów.

 

Jak używać kieszonki magnetycznej?

Zazwyczaj kieszonki magnetyczne składają się z plastikowej okładki, w której można trzymać dokumenty. Na tylnej stronie kieszeni jest umieszczony jeden lub kilka pasków magnetycznych. W ten sposób w kieszeni można przechowywać ważne dokumenty, karty danych lub zdjęcia, plany i instrukcje bezpieczeństwa. Potrzebna jest tylko metalowa powierzchnia. Kieszeń magnetyczna może być przymocowana i zdjęta jednym ruchem ręki. Nie trzeba wiercić otworów, używać kleju ani przygotowywać żadnych innych elementów mocujących. W zależności od wielkości kieszonki magnetyczne można wykorzystać jako okładkę na identyfikatory lub nawet jako miejsce do przechowywania kilkustronicowych dokumentów. Większość kieszonek magnetycznych jest zgodna z regularnymi formatami DIN i dlatego pasuje do prawie każdego dokumentu.

 

Jaki wybór kieszonek magnetycznych jest dostępny w SPRINTIKO?

Wybór kieszonek magnetycznych jest różnorodny i kolorowy. SPRINTIKO oferuje Państwu różne kieszonki magnetyczne w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach (popularne rozmiary DIN). Rodzaj otworu magnetycznej kieszonki informacyjnej można dowolnie wybrać:

 • Otwór na wąskim boku
 • Otwór na jednym szerokim boku i jednym wąskim boku
 • Otwór na wąskim boku

Wszystkie kieszonki w ofercie są wyposażone w dwa mocne magnesy neodymowe, jeden lub dwa paski magnetyczne lub taśmę magnetyczną.

 

Odpowiednia oferta do każdego celu w sklepie z magnesami SPRINTIKO

Jeśli szukasz wyjątkowo małej kieszonki magnetycznej do etykietowania w magazynach lub pomieszczeniach, dobrym wyborem dla Ciebie będzie artykuł MT.145080.BS.2B.04. Przy wymiarach 145 x 75/80 mm kieszonka magnetyczna może być łatwo przymocowana w dowolnym miejscu. Wykonana jest z miękkiego i twardego PVC, ma kolor jasnoniebieski. Na szerokim boku z otworem można umieścić mały identyfikator, natomiast dwa paski magnetyczne z tyłu zapewniają trwałe mocowanie. Jeśli szukasz szczególnie dużej i przyciągającej uwagę kieszonki magnetycznej na dokumenty w formacie DIN A4, to możesz sięgnąć po artykuł MT.A4.BS.B.03. Ta czerwona kieszonka magnetyczna jest wykonana z miękkiego PVC i samo w sobie przyciąga wzrok. Z kolei artykuł MT.A5.BS.2MS.00 jest wyjątkowo niepozorny. Przezroczysta kieszeń magnetyczna stanowi miejsce na dokumenty DIN A5 i można ją przymocować za pomocą silnego magnesu neodymowego. Oto jakie to wygodne: Wszystkie kieszonki magnetyczne można zamawiać już od niewielkiej ilości, tylko 10 sztuk. Jako alternatywa dla znakowania w logistyce, dostępne są ramki magnetyczne, kieszonki z drutem i zawieszki magazynowe w sklepie SPRINTIKO.

 

Zalety kieszonki magnetycznej marki SPRINTIKO:

 • Możliwość zamówienia nawet małych ilości, czyli od 10 sztuk
 • Wykonana z wysokiej jakości miękkiego lub twardego PVC
 • Tylna strona wyposażona w mocne paski magnetyczne
 • Dostępna w różnych rozmiarach, kolorach i wzorach
 • Można ją łatwo mocować i zdejmować
 • Nie jest wymagane żadne dodatkowe wiercenie ani elementy
 • Trzyma się każdej metalowej powierzchni
 • Dostępna we wszystkich popularnych formatach DIN
 • Zapewnia trwałą ochronę przed wilgocią, kurzem i brudem
 • Może być używana w formacie poziomym i pionowym
 • Możliwość zakupu w większych ilościach z rabatem ilościowym