Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Do czego nadają się magnetyczne uchwyty na etykiety?

Magnetyczne uchwyty na etykiety służą zasadniczo do przechowywania etykiet. Oferują możliwość bezpiecznego przechowywania etykiety w formie etykiety. W ten sposób dostarczają informacji w magazynach i obszarach sprzedaży, pomagając w ten sposób w organizacji. Można je także przymocować do szafek, półek czy teczek, gdzie mogą posłużyć do precyzyjnego etykietowania. Są one często stosowane w handlu detalicznym i pomagają w identyfikacji towarów. Wszystkie pisemne i drukowane etykiety są umieszczane w pasującym uchwycie na etykiety, w celu zapewnienia możliwości łatwiejszego ich mocowania. Uchwyt na etykiety chroni zadrukowany papier przed uszkodzeniami. Szczególnie wrażliwe informacje, takie jak małe drukowane kody kreskowe i numery artykułów, mogą szybko blaknąć i stać się nieczytelne bez odpowiedniego uchwytu na etykiety. Nasze uchwyty na etykiety są wyposażone w papierową wkładkę i folię ochronną. Zapewnia to optymalną ochronę wkładu papierowego przed wodą, kurzem i innymi zabrudzeniami. Kolejnym obszarem zastosowania uchwytów na etykiety są biura i archiwa. W tym przypadku uchwyty na etykiety są mocowane głównie do teczek i szafek gdzie służą do łatwiejszego ich znajdowania . Łatwość wymiany i mocowania uchwytu na etykiety sprawia, że jest on praktyczny i wszechstronny.

Jakie jeszcze zalety mają uchwyty na etykiety?


Kolejną zaletą magnetycznych uchwytów na etykiety jest ich zabezpieczenie papierowego wkładu przed zagięciami. Nawet etykiety laminowane mogą w dłuższej perspektywie ulec uszkodzeniu i stać się bezużytecznymi. Uchwyty na etykiety w sklepie SPRINTIKO gwarantują trwałą dobrą czytelność i możliwość skanowania. Drugą największą zaletą uchwytów na etykiety jest łatwość montażu dzięki przyczepności magnetycznej.

Jaki mam wybór uchwytów na etykiety i dlaczego uchwyty na etykiety magnetyczne?


W SPRINTIKO znajdziesz szeroką gamę magnetycznych uchwytów na etykiety. W przeciwieństwie do samoprzylepnych uchwytów na etykiety, magnetyczne uchwyty na etykiety są łatwiejsze do usunięcia i nałożenia. Można je usunąć z dowolnej powierzchni bez pozostawiania śladów i szybko zastosować w innych miejscach. Kolejną zaletą magnetycznych uchwytów na etykiety jest fakt, że można ich używać wielokrotnie. Ponieważ magnetyczne uchwyty na etykiety przylegają tylko do powierzchni metalowych, przed ich użyciem należy upewnić się, że uchwyty są kompatybilne z powierzchnią. Mali pomocnicy szczególnie dobrze prezentują się na regałach i szafkach magnetycznych. W zależności od zastosowania, możesz wybierać spośród różnych rozmiarów i formatów. Podczas gdy najmniejszy model oferuje powierzchnię o wymiarach 10 na 40 milimetrów, największy magnetyczny uchwyt na etykiety zapewnia miejsce na etykiety o wymiarach 60 na 150 milimetrów. Wszystkie magnetyczne uchwyty na etykiety są dostarczane wraz z wkładką papierową i folią ochronną i są dostępne w ilościach od 100 sztuk. Wkładka papierowa do naszych profili C jest dostępna również pojedynczo w rolce. Oferujemy szerokości 15, 20, 25, 30, 40, 50 i 60 milimetrów. Ponadto w naszym sklepie znajdziesz magnetyczne uchwyty na etykiety, po których można pisać. Powłoka z przodu wykonana jest z PET i posiada właściwości ścieralne. Sklep SPRINTIKO oferuje elastyczne rozwiązania w zakresie oznakowania półek, pojemników, teczek i przestrzeni do przechowywania.

Zalety uchwytów do etykiet SPRINTIKO w skrócie:


•    Łatwe w mocowaniu i zdejmowaniu
•    Nie pozostawiają śladów na powierzchni
•    Mogą być używane ponownie wiele razy
•    Trzymają się wszystkich powierzchni magnetycznych
•    Dają większą orientację na co dzień
•    Uniwersalne
•    Chronią przed kurzem, wilgocią i brudem
•    Trwale czytelne etykiety i kody kreskowe
•    Dostępne w różnych rozmiarach i formatach
•    W zestawie jest wkładka papierowa i folia ochronna