Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Magnesy garnkowe - maksymalna przyczepność w małym formacie

Magnesy garnkowe są bardzo użyteczne ze względu na wysoką przyczepność przy stosunkowo niewielkim rozmiarze. Przyczepność tych specjalnych magnesów zwiększa metalowy garnek. Rdzeń magnetyczny jest otoczony metalowym garnkiem, dzięki czemu tylko jedna powierzchnia magnesu pozostaje odsłonięta. Garnkowa obudowa magnesu modyfikuje w ten sposób strumień magnetyczny i zapewnia zwiększenie przyczepności po jednej stronie magnesu. Magnesy garnkowe można wykorzystywać w dowolny sposób do celów prywatnych i przemysłowych. Nadają się do transportu elementów żelaznych i stalowych, mogą służyć jako magnesy do chwytania lub elementy mocujące do stosowania na zewnątrz. W naszym wewnętrznym sklepie z magnesami MagnetiQ znajdziesz magnesy garnkowe o różnych wzorach i wymiarach. Dostępne są magnesy garnkowe z haczykami, magnesy garnkowe z otworami stożkowymi oraz magnesy garnkowe z gniazdem śrubowym i trzpieniem gwintowanym. W naszym sklepie masz gwarancję, że znajdziesz to, czego szukasz.

Do czego może mi się przydać magnes garnkowy?

Magnesy garnkowe są niezwykle wszechstronne. Są często wykorzystywane w zastosowaniach przemysłowych, na przykład do transportu elementów żelaznych i stalowych. Są również często używane jako magnesy chwytające. Mogą również unosić i przenosić ciężkie przedmioty. Innym ważnym zastosowaniem jest krótkotrwałe mocowanie w pomieszczeniach i na zewnątrz. Jako że magnes garnkowy ma bardzo wysoką przyczepność, lecz nadal można go łatwo rozłączyć, jest idealny do mocowania bez wiercenia otworów lub stosowania kleju. Jest to wielka zaleta, szczególnie na targach, w obiektach handlowych i na budowach. Magnesy są również wykorzystywane do mocowania plakatów, ofert specjalnych i artykułów dekoracyjnych. Ponadto, magnesy garnkowe od dawna sprawdzają się jako elementy wykorzystywane w kuchni oraz przy konstrukcji mebli. Magnesy te mogą być stosowane do mocowania obiektów na stałe - zapewniają wysoką przyczepność i są odporne na warunki pogodowe. Magnes garnkowy jest szczególnie mocny i posiada kompaktowy kształt, nadaje się więc niemal do każdego zastosowania. Magnesy garnkowe mogą być również wykorzystywane do celów domowych i hobbistycznych. W zależności od zastosowania, magnesy te mogą być instalowane i wykorzystywane na różne sposoby.

Do czego stosować magnesy garnkowe?

Magnesy garnkowe można mocować na różne sposoby, w zależności od potrzeb i zastosowania. Szczególnie przydatne w mocowaniu różnych przedmiotów są magnesy garnkowe wyposażone w haczyki. Magnesy garnkowe wyposażone w ucha lub haczyki są szczególnie odpowiednie amatorów, którzy nie posługiwali się do tej pory magnesami garnkowymi. Tego typu magnesy garnkowe można mocować za pomocą nagwintowanego gniazda lub zewnętrznego gwintu. Ten rodzaj montażu jest szybki i trwały. Dlatego wiele magnesów posiada otwory z gwintem wewnętrznym. Magnesy z otworem oraz pogłębieniem oferują również możliwość przymocowania za pomocą śruby z łbem wpuszczanym. Magnesy z gwintowanym trzpieniem można natomiast wkręcić w gwintowane gniazdo, zapewniając tym samym trwałe zamocowanie. Jeśli nie jest dostępna żadna opcja przymocowania, magnesy garnkowe można również przyklejać. Wybierając odpowiedni magnes, upewnij się, że wskazana wartość przyczepności została zmierzona pod kątem prostym do podstawy.

Jakie rodzaje magnesów garnkowych ma w swej ofercie sklep MagnetiQ firmy SPRINTIKO?

Asortyment magnesów garnkowych oferowanych przez SPRINTIKO jest niezwykle szeroki. Sklep z magnesami SPRINTIKO oferuje magnesy garnkowe z haczykami, magnesy garnkowe z otworami stożkowymi, magnesy garnkowe z gniazdami śrubowymi oraz magnesy garnkowe z trzpieniem gwintowanym. Ponadto masz do wyboru magnesy ferrytowe i neodymowe oraz możesz wybierać między różnymi wymiarami i kształtami. Oczywiście wybór wartości przyczepności jest decydujący i gwarantuje, że magnes garnkowy spełni swoje zadanie. Możesz również znaleźć inne magnesy neodymowe i oraz magnesy ferrytowe w naszym sklepie.

MagnetiQ – Zawsze wysoka przyczepność, zawsze pod ręką

Jeśli szukasz prostego magnesu garnkowego z haczykiem, który jest szczególnie łatwy do zamocowania i jest w stanie unieść 13 kilogramów, powinieneś sprawdzić artykuł MS.TM.HK.20.N38.06. Magnes ten jest wykonany z neodymu i posiada stalową obudowę w kształcie garnka. Dzięki niewielkim wymiarom (20x9 mm), można go zainstalować niemal wszędzie. Szczególnie przydatne: Magnesy garnkowe można zamawiać w ilości od 10 sztuk. Jeśli szukasz magnesu garnkowego z gniazdem na śrubę i nieco niższą przyczepnością, artykuł MS.TM.GB.13.N38.06 w sam raz się nada. Magnes ma niewielkie wymiary (13x11,5 mm) i został wyposażony w gwint M3. Przyczepność o wartości 5 kilogramów jest odpowiednia do mocowania lżejszych przedmiotów. Artykuł MS.TM.BO.25.7.38SH.06 to szczególnie mocny produkt. Magnes garnkowy z zagłębionym otworem podnosi do 19 kilogramów przy minimalnej średnicy zaledwie 25 mm.

Gama produktów sklepu MagnetiQ – zalety magnesów garnkowych firmy SPRINTIKO:

  • Można je zamawiać w ilości od 10 sztuk
  • Wersja neodymowa lub ferrytowa
  • Posiada wysokiej jakości stalową obudowę w formie garnka
  • Posiada wyższą przyczepność niż zwykłe magnesy
  • Dostępne w wielu rozmiarach i kształtach
  • Jest w stanie utrzymać do 19 kilogramów
  • Dostępne z hakiem, gniazdem śrubowym, trzpieniem gwintowanym lub otworem stożkowym
  • Może być łatwo przymocowany i równie szybko odłączony
  • Zapewnia trwałe mocowanie bez wiercenia i klejenia
  • Można go kupić w dużych ilościach z rabatem ilościowym