Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Korzystanie z klipsów do clipboardów

Klipsy do clipboardów od sprintiko nadają się nie tylko do przetwarzania clipboardów, ale także do mocowania kartek papieru do tablicy notatek, menu lub do wyświetlania plakatów lub afiszy.

Cechy produktu klipsów do clipboardów

Dzięki wysokiej jakości naszych klipsów mogą Państwo spiąć i uporządkować swoje niedziurkowane dokumenty, tak aby zawsze były doskonale przechowywane. Dzięki eleganckiemu i prostemu wzornictwu, klipsy te sprawiają wrażenie eleganckich i podkreślają Państwa produkt i projekt. Ponadto nasze spinacze do papieru mają wysokość wypełnienia od ok. 10 mm do ok. 30 mm, dzięki czemu znajdą Państwo idealny spinacz do zabezpieczenia wszystkich swoich dokumentów bez żadnych problemów. W sprintiko mogą Państwo wybierać spośród różnych wariantów zacisków. W zależności od grubości materiału żądanej powierzchni, są one zwykle montowane za pomocą nitów maszynowych lub podwójnych nitów drążonych, lub rzadziej za pomocą śrub książkowych, w celu wytworzenia na przykład clipboardów, tablic do pisania i kart menu. Można je również przykręcić do ściany i wykorzystać jako zaciski montażowe lub papierowe. Jeśli szukają Państwo zacisków do clipboardów, które można wygodnie zawiesić na ścianie, to nasze modele z wysuwanym wieszakiem są właśnie dla Państwa.

Państwa korzyści z zaciskami do clipboardów sprintiko

  • Zapewniają bezpieczne mocowanie - arkusze nie wypadają
  • Arkusze można łatwo wymienić w dowolnym momencie
  • Dyskretny i elegancki wygląd
  • Wszechstronne, do użytku prywatnego lub profesjonalnego

Różne wersje zacisków do clipboardów

W zależności od Państwa potrzeb, gustu i ceny, klipsy do clipboardów są dostępne w sprintiko w różnych wzorach, kolorach i modelach. Oprócz naszych popularnych klipsów drucianych w różnych wzorach, znajdą Państwo również klipsy blokowe oraz klipsy i zaciski w różnych wzorach i rozmiarach.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)