Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Uchwyty na długopisy w wielu wariantach

Uchwyty na długopisy są dostępne w tak wielu kształtach i kolorach, jak same długopisy. Oprócz uchwytów na długopisy w kolorze czarnym i białym, dostępnych jest wiele innych kolorów. Ponieważ potrzebują Państwo czegoś do pisania w każdej sytuacji, istnieje również idealny uchwyt na długopis do każdego miejsca. Do włożenia do notatnika, przymocowania za pomocą zakładki samoprzylepnej lub paska samoprzylepnego, za pomocą magnesu, nitu lub klipsa - nie ma ograniczeń co do możliwych zastosowań.

Plastikowe uchwyty na długopisy

Praktyczne plastikowe uchwyty na długopisy są dostępne w różnych wersjach i można je umieścić w dowolnym miejscu - od biurka, przez całą przestrzeń roboczą i codzienną, po uchwyt na długopisy na ścianie. Dostępne w kolorze czarnym, białym i przezroczystym, uchwyty na długopisy pasują wszędzie.

Pętle na długopisy do użytku mobilnego

Jeśli potrzebują Państwo uchwytów na długopisy w podróży, nasze pętle na długopisy są właśnie dla Państwa. Uchwyty na długopisy przeznaczone specjalnie do notatników i podkładek są zawsze z Państwem i pasują do każdego wystroju. Dzięki elastycznej opasce mogą być elastycznie używane jako uchwyty na ołówki lub długopisy.

Wytrzymały metalowy uchwyt na długopis

Podobnie jak pętle, wytrzymałe metalowe uchwyty na długopisy utrzymają każdy konwencjonalny format długopisu. Dzięki ich wysokiej jakości wyglądowi, przetworzone lub magnetyczne uchwyty mogą być używane w dowolnym miejscu w profesjonalnym środowisku.

Proszę kupić odpowiednie uchwyty na długopisy od sprintiko, aby ulepszyć swoje produkty drukowane.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)