Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Większa ochrona podczas cięcia - bezpieczne noże dźwigniowe

Aby ułatwić Państwu cięcie papieru, nasze nożyce dźwigniowe zostały wyposażone w szereg udogodnień. Ergonomicznie ukształtowany uchwyt wygodnie leży w dłoni i zapewnia płynną pracę mechanizmu. Antypoślizgowe nóż ki gwarantują stabilne oparcie w miejscu pracy. Zintegrowana szyna zaciskowa zapobiega ześlizgiwaniu się papieru i innych arkuszy. Osłona ABS zapewnia ochronę ostrza, aby zminimalizować ryzyko obrażeń. Pozwala to bezpiecznie i wydajnie uprościć codzienną pracę biurową i zaoszczędzić sobie kłopotów związanych z cięciem nożyczkami.

Jak działa obcinak dźwigniowy?

Obcinarka dźwigniowa jest rodzajem maszyny do cięcia papieru i składa się z metalowej powierzchni noś nej i ostrza dźwigniowego. Papier do cięcia jest umieszczany na wsporniku i utrzymywany w miejscu przez zacisk podczas procesu cięcia. Papier jest cięty czysto poprzez dociśnięcie ostrza dźwigni. Wydrukowana siatka z podziałką centymetrową, calową i DIN pomaga zmierzyć i określić długość cięcia.

Zalety nożyc dźwigniowych

Narzędzia tnące sprintiko ułatwią Państwu codzienną pracę w biurze. Obcinak dźwigniowy A3 i obcinak dźwigniowy A4 nadają się do standardowych formatów papieru, umożliwiając precyzyjne cięcie broszur, kartek okolicznościowych, wizytówek i wielu innych. Ostrza dźwigniowe zapewniają wysoką wydajność cięcia, a dzięki antypoślizgowej podstawie z siatką uzyskują Państwo proste i czyste cięcie bez konieczności zaznaczania linii lub składania. Uchwyt do przenoszenia na nożu oznacza, że nóż dźwigniowy jest szybko gotowy do użycia i można go również przechowywać w szafce. Proszę wygodnie zamawiać online w sprintiko.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)