Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Proces bindowania grzebieniowego

Do bindowania grzebieniowego używane są grzebienie bindownicze wykonane z twardego plastiku PVC. Najpierw papier jest perforowany w odległości zębów grzebienia. Grzebień do bindowania jest następnie wprowadzany przez perforację i elektrycznie zgrzewany z odpowiednikiem w celu utworzenia trwałej i mocnej oprawy. Oprawa grzebieniowa jest trwała i zapobiega późniejszej zmianie stron. Można użyć pasujących pasków do archiwizacji, aby złożyć lub zarchiwizować gotowy oprawiony dokument w istniejących dokumentach. Pod względem trwałości i stabilności oprawa grzebieniowa jest porównywalna z oprawą nićmi.

Zalety bindowania grzebieniowego

Zaletą oprawy grzebieniowej jest jej wysoka wytrzymałość i odporność. Jest to odmiana oprawy książkowej i pozwala na tworzenie bardzo wytrzymałych i trwałych broszur. Bindowanie grzebieniowe może być również wykorzystywane do bezpiecznego zamykania dużej liczby arkuszy. Nadaje się do wszystkich dokumentów, które nie muszą lub nie mogą być zmieniane. Ponieważ niemożliwe jest usunięcie, zastąpienie lub dodanie pojedynczych stron, bindowanie grzebieniowe niezawodnie chroni Państwa dokumenty przed manipulacją i nieautoryzowanym powielaniem.

Bindowanie grzebieniowe w sprintiko

Aby umożliwić Państwu profesjonalne bindowanie grzebieniowe, sprintiko oferuje niezawodne grzebienie do bindowania SureBind . Nasze grzebienie do bindowania są wykonane z niełamliwego plastiku PVC i nadają się do dokumentów w formacie A4. Długość ząbków grzebienia określa, ile stron mogą Państwo oprawić za pomocą grzebienia do bindowania. W sprintiko mogą Państwo wybierać spośród dwóch wersji: Grzebienie o wysokości wypełnienia do 25 mm oprawiają do 250 kartek, grzebienie o maksymalnej wysokości wypełnienia 50 mm nawet do 500 kartek. Oznacza to, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby precyzyjnie oprawić Państwa broszury. W sprintiko mają Państwo również wybór różnych opcji kolorystycznych, co pozwala na dostosowanie wyglądu Państwa dokumentów. Proszę wybrać idealny grzebień do bindowania SureBind spośród 7 różnych kolorów:

  • niebieski
  • bordowy
  • szary
  • zielony
  • czerwony
  • czarny
  • biały

Jeśli chcą Państwo dalej przetwarzać lub segregować swoje broszury, mogą Państwo skorzystać z praktycznych pasków do segregowania od sprintiko. Ułatwią one Państwu uporządkowanie dokumentów.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)