Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Bezpieczne pakowanie dzięki folii stretch od sprintiko

Łatwe pakowanie i zabezpieczanie ładunków dzięki folii stretch od sprintiko. Folia dostosowuje się do kształtu każdego przedmiotu i może być używana na wiele sposobów. Niezależnie od tego, czy chodzi o przeprowadzkę, zabezpieczenie towarów do transportu, zabezpieczenie palet i pudeł czy zabezpieczenie walizek przed podróżą samolotem - praktycznie nie ma ograniczeń w stosowaniu folii stretch lub folii do pakowania. Wytrzymały materiał opakowaniowy chroni Państwa towary przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak brud i wilgoć. Dzięki swojej przezroczystości, kody kreskowe mogą być łatwo skanowane przez folię. Elastyczna folia stretch dopasowuje się do każdego kształtu i zapewnia ścisłe przyleganie. Efekt klejenia oznacza, że do zabezpieczenia folii na końcu nie jest wymagana dodatkowa taśma klejąca ani materiał uszczelniający.

Która folia stretch jest dla Państwa odpowiednia?

Zasadniczo, ręczna folia stretch i maszynowa folia stretch różnią się jedynie grubością materiału, ale nie przeznaczeniem. Folia stretch maszynowa to w zasadzie ten sam produkt, co folia stretch ręczna, tylko nawinięty na rolki w większych ilościach, dzięki czemu nie trzeba ich tak często wymieniać. Te ciężkie rolki byłyby nieco nieporęczne do użytku ręcznego. Dlatego też ręczna folia stretch jest mniejsza i ma bardziej poręczne proporcje. Folia opakowaniowa do maszyn ma nieco większą grubość materiału, ale oba produkty nadal nadają się do tych samych zastosowań, takich jak zabezpieczanie palet.

Ręczna folia stretch do mniejszych dostaw

Ręcznafolia stretch jest idealna do wiązania małych dostaw lub bezpiecznego pakowania lżejszych paczek do transportu. Ręcznie lub za pomocą dyspensera do folii, dzięki elastycznej folii opakowaniowej Państwa towary zostaną błyskawicznie owinięte i dobrze zabezpieczone na czas transportu. Ręczna folia stretch może być używana uniwersalnie i nadaje się do szybkiego zabezpieczania palet, kartonów lub towarów o ostrych krawędziach i spiczastych.

Maszynowa folia stretch do każdego celu

Ciężkie ładunki wymagają mocnej i odpornej na przebicie folii. Z folią stretch sprintiko są Państwo po bezpiecznej stronie! Są one bardzo elastyczne, aby zminimalizować zużycie, ale nie mniej odporne na rozdarcia pomimo ich wysokiej rozciągliwości. Bezpieczne i stabilne zabezpieczenie ładunku i opakowanie transportowe, z którego nic się nie wyślizgnie!

Państwa korzyści dzięki sprintiko

Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo folii stretch ręcznej czy maszynowej, w sprintiko znajdą Państwo odpowiedni produkt dla swoich potrzeb. Dzięki naszym dużym zapasom i krótkim terminom dostaw otrzymają Państwo swoje towary szybko i niezawodnie. Proszę wygodnie zamawiać online już teraz i cieszyć się szybką dostaw ą!

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)