Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Koperty na listę pakową firmy SPRINTIKO — tak indywidualne, jak Twoje przesyłki

Koperty na dokumenty są dostępne w wielu popularnych formatach. Dzięki temu masz gwarancję, że znajdziesz idealną kopertę na listę pakową dla towarów które wysyłasz. Koperty na listę pakową są wykonane z przezroczystej folii i można je zamówić w neutralnym wzornictwie lub wydrukować w sklepie SPRINTIKO. Na życzenie możemy również wydrukować Twoje koperty na listę pakową z indywidualnym tekstem lub motywem. W ten sposób Twoje przesyłki zyskają twoje logo bądź tożsamość korporacyjną już na pierwszy rzut oka. Twoje koperty na listę pakową przyczyniają się w ten sposób do budowania marki i umożliwią odbiorcy natychmiastowe rozpoznanie nadawcy.

Ekologiczne koperty na listę pakową - alternatywa SPRINTIKO EcologiQ

Zrównoważony rozwój to duża sprawa - także dla nas jako specjalistów od profesjonalnych wysyłek. Wszędzie, gdzie to możliwe, stawiamy na ekologiczne materiały, które pomagają chronić środowisko. Dlatego nasze ekologiczne koperty na listę pakową są wykonane z folii pochodzącej z recyklingu, która jest zgodna ze standardami recyklingu pokonsumenckiego (PCR). Tylna strona koperty jest wyprodukowana z certyfikowanego papieru FSC, czyli papieru pochodzącego ze zrównoważonych hodowli leśnych. Weź w tym udział i używaj kopert na list pakowy z etykietą EcologiQ. W ten sposób upewnisz się, że wysyłasz tylko ekologiczne koperty.

Zalety wysokiej jakości kopert na list pakowy

Wysokiej jakości koperty na list pakowy SPRINTIKO oferują liczne korzyści wszystkim, którzy regularnie wysyłają jakiekolwiek przesyłki. Z jednej strony aktywnie przyczyniasz się do tego, aby paczki i przesyłki były nieco bardziej przyjazne dla środowiska. Z drugiej strony list pakowy przesyłki i inne załączone dokumenty są niezawodnie chronione przed wpływami zewnętrznymi. Łatwo i szybko dołączaj koperty na dokumenty do swoich przesyłek. Dzięki samoprzylepnej stronie tylnej nie potrzebujesz żadnych dodatkowych narzędzi, takich jak klej, nożyczki czy cokolwiek innego. Po prostu przyklej kopertę i umieść w niej listę pakową, a Twoja przesyłka będzie mogła rozpocząć swoją podróż do odbiorcy. Ponieważ koperty z listą pakową są przezroczyste, odbiorca natychmiast rozpozna, że do jego paczki dołączono list pakowy. Co więcej, użycie wysokiej jakości koperty z listą pakową gwarantuje, że wszystko, co wyślesz będzie podkreślać twój profesjonalizm.

Koperty na list pakowy z folii PE i PP

SPRINTIKO oferuje koperty na list pakowy wykonane z folii PE i PP. Folia PE jest miększa bardziej elastyczna niż folia PP. Folia PP jest za to nieco sztywniejsza i bardziej wytrzymała. Koperty na list pakowy są dostępne w wielu odmianach. Mogą być oznaczone jako „Lista pakowa/faktura” lub opatrzone dopiskiem „Lista pakowa”. Dostępne są również warianty neutralne. Oczywiście możemy również wyprodukować koperty z listą pakową według Twoich indywidualnych życzeń. W tym miejscu możesz wybrać pomiędzy rodzajem zamknięcia, materiałem i nadrukiem. Nasi specjaliści ds. produktów doradzą Ci i przygotują ofertę, która na pewno Cię zadowoli.

Inne praktyczne przybory do pakowania dostępne w sklepie SPRINTIKO

Dodatkowo, w sklepie SPRINTIKO, oprócz kopert na list pakowy znajdziesz równieżtaśmy pakowe o różnej grubości oraz odpowiednie dyspensery ręczne usprawniające Twoje wysyłki. Kropki z klejem nadają się zarówno do zamykania, jak i do uszczelniania opakowania. Są one łatwe w użyciu dzięki zastosowaniu odpowiednich narzędzi z naszej oferty. Do oznaczania towarów w magazynie na paletach lub w skrzynkach z ramą drucianą i skrzyniach transportowych, SPRINTIKO ma w swojej ofercie również kieszenie w ramie drucianej. Oczywiście są one dostępne w różnych rozmiarach i wzorach. Koperty na listę pakową - na życzenie możemy wykonać indywidualny nadruk! | koperty z lista pakową w trzech wariantach