Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Cechy i funkcje zgrzewarek ręcznych dostępne w naszym sklepie internetowym

Oferowane szerokości zgrzewania od 200 do 400 mm zapewniają, że oferowane modele są w stanie wykonywać zgrzewy dla zastosowań wymagających różnej długości zgrzewu. Wszystkie urządzenia posiadają zintegrowany przecinak z ostrym ostrzem, który może łatwo, szybko i precyzyjnie odciąć folię tuż za zgrzewem. Oszczędza to czas, a także zmniejsza niepotrzebne straty materiału. Zgrzewarki ręczne odgrywają zatem ważną rolę w efektywnym wykorzystaniu torebek płaskich i rękawów foliowych. W naszym sklepie internetowym SPRINTIKO oferujemy następujące wysokiej jakości modele zgrzewarek i:

 • Zgrzewarka ręczna 200HC: Model ten jest odpowiedni do wykonywania zgrzewów o szerokości 200 mm i jest wyposażony w zintegrowany przecinak.
 • Zgrzewarka ręczna 300HC: Model ten jest odpowiedni do wykonywania zgrzewów o szerokości 300 mm i jest wyposażony w zintegrowany przecinak.
 • Zgrzewarka ręczna 400HC: Model ten jest odpowiedni do wykonywania zgrzewów o szerokości 400 mm i jest wyposażony w zintegrowany przecinak.

Jakie są zalety opakowań hermetycznie zamkniętych?

Hermetyczne zamknięcie ma wiele zalet podczas transportu i wysyłki produktów. Przede wszystkim, opakowania tego typu zapewniają najwyższy poziom higieny. Uszczelnione produkty są skutecznie chronione przed wnikaniem wilgoci i cząsteczek brudu. Na przykład osoby, które wysyłają plakaty wielkoformatowe w celach reklamowych, muszą zadbać o to, aby nie były narażone na działanie wilgoci. W przeciwnym razie plakaty w kontakcie z wilgocią mogą ulec pofalowaniu i nie nadawać się do użytku. Z reguły wszystkie produkty wrażliwe są przesyłane w opakowaniach hermetycznych. Jednocześnie, opakowanie wykonane ze zgrzanego rękawa foliowego PE, PP i OPP za pomocą zgrzewarki ręcznej zwiększa zaufanie odbiorców do zawartości. Klienci mają wrażenie, że trzymają w rękach produkt nienaruszony. Ten aspekt psychologiczny jest szczególnie istotny w przypadku stosowania opakowań tego typu w środowiskach biznesowych. Produkty zapakowane hermetycznie w płaskie torebki i rękawy foliowe są w pełni zabezpieczone przed wieloma czynnikami. Hermetyczne opakowanie pomaga w ochronie przed:

 • Wysoką wilgotnością i związanym z nią ryzykiem korozji
 • Wahaniami temperatury
 • Śladami transportu, w tym tłustymi odciskami palców
 • Opadami deszczu
 • Cząstkami brudu
 • Cząstkami kurzu
 • Sadzą
 • Wirusami i bakteriami

Zgrzewarki ręczne pomagają w efektywnym wykorzystaniu materiałów opakowaniowych

Dzięki oferowanym zgrzewarkom ręcznym, wszelkie produkty możesz łatwo i pewnie zapakować w hermetyczne torebki płaskie. Z zastosowaniem rękawa foliowego z rolki i odpowiedniego osprzętu wielu klientów tworzy własne, produkowane indywidualnie torebki foliowe. Ponieważ zapakowany produkt jest oddzielany za pomocą noża zamontowanego na zgrzewarce, zużycie materiału jest ograniczone do niezbędnego minimum. Zgrzewarki ręczne zapewniają większe oszczędności, co ma niebagatelne znaczenie w kontekście oszczędnego użytkowania zasobów. Cel: Tworzenie dopasowanych do potrzeb i hermetycznych opakowań z minimalną ilością folii - ochrona produktu i wydajność nie wykluczają się wzajemnie.

Kontakt i zapytania

Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o skorzystanie z możliwości kontaktu poprzez sklep internetowy. Chętnie z Tobą porozmawiamy i rozważymy wszelkie sugestie, zapytania i wątpliwości.