Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Do czego będziesz potrzebował płaskich torebek?

Płaskie torebki mają bardzo wiele zastosowań. Mogą być używane do pakowania, przechowywania i transportu produktów niemal każdego rodzaju. W zależności od modelu, torebki płaskie mogą być zgrzewane lub otwarte. Dzięki temu że są one przezroczyste, ich zawartość prezentuje się zawsze doskonale. Dzięki temu, torebki płaskie są szczególnie wygodne do stosowania na targach lub innych spotkaniach branżowych. Zapewniają one ochronę zawartości, a jednocześnie dają pełny wgląd w przechowywane w nich produkty. Większość płaskich torebek jest wyposażona w otwór i można je łatwo napełnić ręcznie. Dlatego też torebki te nadają się zarówno do przechowywania materiałów sypkich, jak i płynów. Alternatywę dla torebek płaskich stanowią torebki z zakładką, torebki ze sznurkiem, lub ze suwakiem, które są również dostępne w naszym sklepie.

Jakie oferujemy rodzaje płaskich torebek?

Wybór płaskich torebek jest na prawdę duży. Dzięki wytrzymałemu materiałowi płaskie torebki mogą być używane wielokrotnie. Standardowo płaskie torebki są produkowane z polipropylenu lub polietylenu. W sklepie SPRINTIKO znajdziesz torebki wykonane z folii PE, folii PP oraz folii OPP. W zależności od przeznaczenia, różne materiały oferują różne korzyści:

 • Polipropylen: Folia PP jest wytrzymała i mocna
 • Folia PE: Polietylen jest szczególnie odporny na wilgoć
 • Folia OPP: doskonale przezroczysta folia o dużej wytrzymałości
 • Folia PLA: zrównoważona i przyjazna dla środowiska

Oferujemy również nietypowe torebki płaskie na specjalne zamówienie.

Jak szeroki asortyment płaskich torebek oferuje SPRINTIKO?

Jeśli szukasz prostej płaskiej torebki z folii PE, artykuł FB.PE będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb. Ta przezroczysta płaska torebka jest dostępna w rozmiarach od 40x60 mm do maksymalnie 800x1200 mm. Dzięki temu, torebki te nadają się zarówno do pakowania małych, jak i dużych produktów, a więc torebki te mają bardzo wszechstronne zastosowanie. Oprócz rozmiaru torebki można również wybrać grubość folii. O ile do przechowywania lekkich elementów zwykle wystarcza folia o grubości 25 µm, to w przypadku cięższych lub nieporęcznych elementów zaleca się zastosowanie folii o grubości 120 µm. Jeśli żadna z oferowanych w standardzie torebek Ci nie odpowiada, oferujemy możliwość zamówienia płaskich torebek zgodnie z własna specyfikacją. Poinformujemy Cię o cenach i dostępności. Jako zrównoważona alternatywa dla naszych torebek wykonanych z PE, PP i OPP, SPRINTIKO oferuje również, torebki płaskie wykonane z folii PLA, która pozyskiwana jest z surowców naturalnych, jest odnawialna i nadaje się do kompostowania.

Korzyści ze stosowania płaskich torebek firmy SPRINTIKO:

 • Można zamówić od 100 sztuk
 • Są wykonane z wysokiej jakości folii PE, PP, PLA lub OPP
 • Można je łatwo otwierać i zamykać według potrzeb
 • Mogą być wszechstronnie wykorzystywane
 • Są dostępne w różnych rozmiarach i wzorach
 • Dostępne są różne grubości
 • Masz możliwość złożenia niestandardowego zamówienia zgodnie z własną specyfikacją
 • Można zamawiać ilości hurtowe z rabatem ilościowym