Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Torebki z górna etykietą zapewniają optymalna prezentację produktu

Torebki z górna etykietą dostępne w sklepie SPRINTIKO zapewniają doskonałą prezentację płaskich i lekkich produktów. Produkty często pakowane do torebek z górna etykieta to między innymi czasopisma, torebki-niespodzianki, balony, karty lub drobne przedmioty, takie jak biżuteria i rękodzieło, artykuły biurowe lub magnesy. Torebki z górna etykietą mogą być jednak stosowane do wielu innych celów. Znajdują zastosowanie w wielu różnych branżach i stały się nieodzownym elementem umożliwiający prezentację wielu grup produktów detalicznych. Produkty są zwykle wsuwane do torebki z górną etykietą od dołu i zabezpieczane klapką z paskiem samoprzylepnym. Klapką z paskiem samoprzylepnym można zwykle ponownie zakleić, dzięki czemu można go łatwo i prosto zamknąć po napełnieniu torebki z górną etykietą.

Jakie produkty nadają się najlepiej do przechowywania w torebkach z górną etykietą?

Wszystko, co nie jest zbyt ciężkie i zbyt wystające może zostać umieszczone w torebce z górna etykietą. Jednym z najczęstszych zastosowań torebek z górna etykietą są stojaki na czasopisma. W tym zastosowaniu górna etykieta zwykle posiada nadruk, zaś w torebce znajduje się mały upominek dla czytelnia, którego nie dałoby się łatwy sposób przypiąć do magazynu bez zastosowania torebki. Torebki z górna etykietą są również często używane do pakowania drobnych elementów. Te przezroczyste torebki umożliwiają atrakcyjne zaprezentowanie produktu, gwarantując jednocześnie, że żadna drobna cześć nie zostanie zgubiona. Artykuły i produkty często pakowane to tych torebek to naklejki, drobne artykuły rękodzielnicze lub wkręty i kołki.

Czy torebki z górna etykietą nadają się jedynie do jednokrotnego użycia?

Wszystkie torebki z górna etykietą dostępne w sklepie SPRINTIKO są wyposażone w zamykaną klapkę z samoprzylepnym paskiem. Oznacza to, że torebki z górna etykietą mogą być teoretycznie ponownie użyte po ich pierwszym zastosowaniu. Należy jednak pamiętać, że z każdym otwarciem i zamknięciem przyczepność paska samoprzylepnego może nieco słabnąć, a tym samym utracić swoją trwałość. Z tego powodu torebki z górna etykietą nadają się do ponownego użytku jedynie częściowo. Ponadto torebki z górna etykietą są często używane w handlu detalicznym, gdzie torebka i jej zawartość stają się w momencie sprzedaży własnością klienta. Fakt ten również ogranicza możliwość ponownego zastosowania. Jeśli nie stosujesz torebek z górna etykietą do produktów, które są przeznaczone na sprzedaż, lecz używasz ich by prezentować logo i nazwę firmy lub identyfikować konkretne obszary lub grupy towarów za pomocą etykiety, to oczywiście istnieje możliwość wymiany umieszczanej w środku etykiety z nadrukiem. Ponieważ waga zawartości w tym przypadku jest stosunkowo niska, a pasek samoprzylepny nie jest narażony na duże obciążenia, możesz bez problemu używać torebek z górną etykietą kilkakrotnie.

Torebki z górna etykietą są dostępne w wielu różnych wzorach

Torebki z górna etykietą firmy SPRINTIKO są dostępne w wielu różnych wzorach. Torebki z górna etykietą są dostępne w rozmiarach 80x110 mm, 110x155 mm, 155x215 mm, 115x220 mm oraz 215x310 mm. Standardowo, każda torebka z górna etykietą posiada klapkę o szerokości 30 mm z paskiem samoprzylepnym, krawędź do zawieszania o szerokości 30 mm i zgrzew poprzeczny o szerokości 5 mm. Wszystkie to torebki z górna etykietą są wyposażone u góry w otwór euro, umożliwiający ich zawieszenie. Otwór z paskiem samoprzylepnym znajduje się zawsze po przeciwnej, wąskiej stronie. Alternatywę do torebek z górna etykietąstanowią torebki płaskie, torebki z klapką, torebki stojące oraz inne opakowania dostępne w naszym sklepie.

Istnieje możliwość zamówienia tego produktu w konfiguracji niestandardowej

Jeśli w sklepie SPRINTIKO nie znajdziesz odpowiedniej do Twoich potrzeb torebek z górną etykietą, nie wahaj się skontaktować z nami w celu zamówienia produktu w wersji niestandardowej. Produkty dostarczane na specjalne zamówienie są dostępne w indywidualnych formatach, z różnymi rodzajami i grubościami folii. Torebki z górną etykietą mogą zostać również wyposażone w indywidualny nadruk, na przykład logo Twojej firmy lub hasło firmowe. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć idealną torebkę z górną etykietą dla Twoich produktów.

Twoje korzyści w sklepie SPRINTIKO:

  • Torebki z górną etykietą są dostępne w różnych rozmiarach i wzorach
  • Niezawodnie chronią zawartość
  • Możesz również złożyć niestandardowe zamówienie na torebki z indywidualnymi wymiarami i nadrukami
  • Nasze produkty można zakupić w ilościach hurtowych ze zniżką ilościową

Przeglądnij ofertę sklepu SPRINTIKO i znajdź torebkę z górną etykietą dostosowaną do twoich potrzeb. W ten sposób twoje produkty zostaną prezentowane klientom w najlepszy możliwy sposób.