Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:
Woreczki z juty Woreczki z juty
✓ dostępne różne opcje!
Woreczki lniane Woreczki lniane
✓ dostępne różne opcje!
Torebki bawełniane Torebki bawełniane
✓ dostępne różne opcje!
EcologiQ 
Woreczki satynowe Woreczki satynowe
✓ dostępne różne opcje!
Woreczki aksamitne Woreczki aksamitne
✓ dostępne różne opcje!

Szeroki wybór woreczków prezentowych w SPRINTIKO

 Aby mieć pewność, że znajdziesz odpowiedni woreczek prezentowy do swoich indywidualnych potrzeb, nasze woreczki są dostępne w wielu wariantach. Wybieraj spośród różnych rozmiarów, zaczynając od małych woreczków w formacie 50 x 70 mm do dużych o rozmiarze 300 x 400 mm. Do dyspozycji masz szeroką gamę kolorów: od naturalnych beżowych woreczków prezentowych o prostym wyglądzie po kolorowe woreczki w jasnych kolorach, takich jak: czerwony, złoty, różowy, zielony oraz fioletowy. SPRINTIKO oferuje szeroką gamę kolorów do wyboru. Dodatkowo można wybrać rodzaj materiału, z którego woreczki są wykonane. Wybieraj spośród woreczków jutowych, aksamitnych, lnianych, bawełnianych, satynowych lub z materiału organza. Wszystkie woreczki posiadają praktyczne zamknięcie wykonane ze sznurka lub podobnego materiału.

Twoje produkty zabłysną dzięki naszym eleganckim woreczkom na prezenty

Produkty wysokiej jakości wymagają odpowiedniego, eleganckiego opakowania. Dzięki woreczkom prezentowym od SPRINTIKO możesz w estetyczny sposób zaprezentować swoje artykuły jednocześnie zapewniając im ochronę. Na przykład wysokiej jakości woreczki prezentowe wykonane z aksamitu lub satyny idealnie nadają się do pakowania biżuterii, kosmetyków i perfum. Zarówno błyszczące woreczki satynowe, jak i miękkie aksamitne oferują eleganckie i klasyczne opakowanie dla Twoich towarów.

Proste, ale przyciągające uwagę. Woreczki na prezenty o naturalnym wyglądzie

Woreczki prezentowe SPRINTIKO wykonane z juty, lnu czy bawełny oferują neutralną kolorystykę i prosty design. Woreczki lniane są interesującą alternatywą dla konwencjonalnych opakowań, takich jak folia, papier czy karton. Worki jutowe są dostępne w naturalnych kolorach brązu i beżu, a dzięki naturalnemu wyglądowi pasują do każdej koncepcji opakowania. Woreczki bawełniane dostępne w kolorze białym i beżowym, mają zastosowanie jako eleganckie opakowanie o wysokiej trwałości. Są one częścią naszej gamy EcologiQ i stanowią zrównoważoną alternatywę dla opakowań z tworzyw sztucznych.

Powyższe 3 warianty woreczków prezentowych można łatwo spersonalizować za pomocą stempli lub specjalnych kredek do tkanin. Tym samym woreczki na prezenty można samodzielnie, kreatywnie zaprojektować na takie okazje jak urodziny, wesela lub chrzciny, nadając im indywidualny charakter.

Woreczki upominkowe z organzy do wyjątkowej prezentacji produktu

W naszym asortymencie znajdziesz również kolorowe woreczki z organzy w 8 różnych kolorach z ozdobną satynową wstążką. Dzięki półprzezroczystej tkaninie połyskujące woreczki z organzy pozwalają zaprezentować ich zawartość. W ten sposób nadajesz niesamowity, kolorowy połysk produktom takim jak mydła, biżuteria czy pamiątki. Specjalnie do pakowania artykułów świątecznych dostępne są świąteczne woreczki z organzy w kolorze srebrnym i złotym.

Wszechstronne zastosowanie woreczków na prezenty

W SPRINTIKO oferujemy szeroki wybór woreczków prezentowych, dzięki czemu z pewnością znajdziesz odpowiedni produkt do Twojego zastosowania. Oto przegląd zalet naszych woreczków prezentowych:

  • w ofercie posiadamy zarówno nieprzezroczyste woreczki na prezenty (aksamit, satyna, bawełna, juta i len) jak i przezroczyste woreczki na prezenty (organza), które zapewniają dobrą widoczność zawartości.
  • woreczki dostępne są w kolorach neutralnych, jako woreczki kolorowe lub woreczki z nadrukiem świątecznym.
  • mogą być używane w handlu detalicznym do pakowania pamiątek, upominków dla klientów, promocji i wszelkiego rodzaju pozostałych produktów (na przykład biżuterii lub kosmetyków).
  • nadają się na prywatne okazje, takie jak wesela, chrzciny oraz duże imprezy jako prezenty dla gości lub dekoracja stołu.
  • praktyczne woreczki prezentowe służą nie tylko jako eleganckie opakowanie, ale także chronią zawartość przed zarysowaniem czy zabrudzeniem.
  • wszystkie woreczki na prezenty mają praktyczne zamknięcie sznurkowe, które ułatwia otwieranie i zamykanie woreczków.

Zamów już teraz odpowiednie woreczki na prezenty w SPRINTIKO!