Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Torebki z suwakiem do użytku domowego i profesjonalnego

Torebki z suwakiem to praktyczne opcje przechowywania szerokiej gamy przedmiotów. Są wszechstronne i mogą być używane zarówno w przemyśle jak i w domu. Między innymi nadają się do skutecznego zabezpieczenia dokumentów, ulotek, broszur czy wizytówek przed wilgocią i brudem. Przydatne dokumenty można również umieścić razem w takiej torebce, na przykład podczas dystrybucji dokumentacji na seminariach targach lub innych spotkaniach branżowych. Dzięki torebce z suwakiem Twoi goście będą mogli przechowywać wszystkie swoje dokumenty w jednym miejscu i nie ryzykują utraty niczego ważnego. Zwłaszcza na dużych imprezach lub targach, ulotki i broszury przekazane przez wielu wystawiających są przez odwiedzających niedbale wrzucane do kieszeni lub nawet wyrzucane. Dzięki torebce z suwakiem Twoje dokumenty będzie można zaprezentować w elegancki sposób, zamieniając je w coś wyjątkowego, na co potencjalni klienci i partnerzy biznesowi zwrócą uwagę i chętnie przeglądną. Torebki z suwakiem są również popularną opcją przechowywania różnych przedmiotów w domu. Można w nich łatwo przechowywać małe elementy i sprzęty gospodarstwa domowego z zachowaniem pełnej szczelności. Produkty alternatywne to torebki strunowe, torebki ze sznurkiem, torebki stojące oraz inne podobne produkty dostępne w naszym sklepie.

Czy torebki z suwakiem nadają się do podróży lotniczych?

Jeśli dużo podróżujesz samolotem, najprawdopodobniej wiesz o torebce z suwakiem, którą możesz umieścić w bagażu podręcznym. Można w nim przewozić drobne elementy. Ale to nie wszystko: Jeśli chcesz przewozić płyny w bagażu podręcznym, należy je przechowywać w przezroczystej, zamykanej torebce, zgodnie z przepisami związanymi z podróżami lotniczymi. Torebka z suwakiem, którą znajdziesz również w sklepie SPRINTIKO, wprost idealnie nadaje się do tego calu. Uzyskasz możliwość łatwego przechowywania płynów, również tych w kosmetykach, na przykład kremu do rąk, płynu do soczewek kontaktowych i innych o objętości do 100 ml w torebce wyposażonej w zamek z suwakiem. Masz gwarancję szybszego przejścia przez kontrolę bagażu podręcznego.

Czy torebki z suwakiem nadają się do wielokrotnego użytku?

Torebki z suwakiem mogą być używane wielokrotnie. Praktyczny zamek suwakowy będzie działał doskonale nawet po wielokrotnym otwarciu i zamknięciu. Należy jednak pamiętać, że torebka z suwakiem, w zależności od przeznaczenia, może wykazywać oznaki zużycia. Z tego powodu nie można używać takiej torebki w nieskończoność. Jeśli jednak nie zostanie ona przedziurawiona lub uszkodzona w jakikolwiek inny sposób, może zostać ponownie użyta.

Torebki z zamkiem suwakowym są dostępne w wielu grubościach i kolorach

Torebki z zamkiem suwakowym są dostępne w sklepie SPRINTIKO w różnych odmianach. Torebki te są dostępne w rozmiarach od 120x170 mm do maksymalnego 480x640 mm. Dostępne grubości materiału z którego zostały wykonane to 60, 70 lub 75 µm. Torebki z zamkiem suwakowym są dostępne w formacie pionowym i poziomym. Zamek suwakowy jest umieszczony po stronie wąskiej lub szerokiej. Wszystkie torebki z suwakiem dostępne w sklepie SPRINTIKO są wykonane z folii PE i przezroczyste.

Dostępne są również niestandardowe formaty torebek na specjalne zamówienie

Jeżeli torebki z suwakiem dostępne w sklepie SPRINTIKO nie spełniają Twoich wymagań pod względem rozmiaru, formatu lub grubości folii, możesz zamówić torebki niestandardowe, zgodne z dostarczoną przez Ciebie specyfikacją. Możesz złożyć zamówienie na produkt, który zostanie wyprodukowany zgodnie z twoją specyfikacją. Jeśli chcesz, by twoje torebki zostały ozdobione specjalnym nadrukiem, po prostu nas o tym poinformuj. Może to być na przykład logo lub slogan Twojej firmy. Masz więc gwarancję, że zawsze otrzymasz torebkę z suwakiem zgodną z Twoimi wymaganiami. Torebka z zamkiem suwakowym to bardzo wszechstronny wynalazek. To praktyczne rozwiązanie chroni przechowywaną zawartość przed wilgocią, brudem i kurzem. Torebki te nadają się zarówno do użytku prywatnego, jak i komercyjnego.

Torebki z zamkiem suwakowym dostępne w sklepie SPRINTIKO i ich zalety:

  • Różne odmiany dostępne w magazynie
  • Możliwość wyprodukowania niestandardowych rozmiarów na życzenie klienta
  • Rabat przy zakupie większej ilości
  • Wytrzymałe i trwałe produkty wysokiej jakości
  • Możliwość wielokrotnego stosowania, a zatem jest to produkt zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju