Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Druciane kieszenie do prasowania w różnych formatach

Kieszenie z wieszakiem drucianym są dostępne w szerokiej gamie formatów, w tym w wariantach dla dokumentów DIN A4 i A5, a także w formatach pionowych i poziomych. Do wyboru są modele z klapką lub bez. Klapka zapewnia dodatkową ochronę dokumentów przed deszczem i brudem, zwłaszcza podczas transportu. Z kolei w magazynie kieszenie z wieszakami drucianymi bez klapki okazują się niezwykle praktyczne, ponieważ etykiety można łatwo wymieniać. Jeśli istnieją specjalne wymagania, sklep sprintiko jest również dostępny dla indywidualnych produktów wykonanych na zamówienie.

Co to jest torba na wieszak druciany?

Jak sama nazwa wskazuje, kieszeń na druciany wieszak składa się z drucianego wieszaka, który jest przyspawany do kieszeni na dokumenty wykonanej z miękkiego PVC. Druciane kieszenie na dokumenty są dostępne w wielu różnych formatach, w tym dla dokumentów DIN A4 i A5. Oznaczone dokumenty można łatwo włożyć przez otwór w górnej części kieszeni z PVC. Druciane wieszaki na górze kieszeni są niezwykle elastyczne i służą do bezpiecznego mocowania do pudełek, półek i innych powierzchni.

Gdzie stosowane są druciane kieszenie na wieszaki?

Druciane torby z obręczami są używane w różnych scenariuszach, zwłaszcza tam, gdzie wymagane jest wyraźne oznakowanie skrzynek, pudełek siatkowych, kartonów lub innych zapakowanych towarów. Jest to szczególnie ważne w obszarach przechowywania i transportu produktów. Etykiety w drucianych kieszeniach na wieszaki można łatwo wymieniać, co umożliwia ich wielokrotne użycie. Ponadto mocowanie drucianych kieszeni na wieszaki pozwala zaoszczędzić czas, nawet w gorączkowych momentach. Gwarantuje to wydajne etykietowanie i organizację, nawet w szczególnie pracowite dni.

Kieszenie na wieszaki druciane dla indywidualnych potrzeb

W zależności od tego, jakie dokumenty chcesz dołączyć do swoich produktów, będziesz potrzebować wieszaków drucianych o różnych rozmiarach. Jeśli masz kilka formatów, masz możliwość wyboru między drucianymi kieszeniami na wieszaki z klapką lub bez. Klapka znajduje się na otwartej stronie drucianych wieszaków i chroni dokumenty przed deszczem i brudem. Kieszenie na wieszaki druciane z klapką są przydatne, gdy produkty mają być transportowane. W magazynie, wieszaki druciane bez klapki są bardziej odpowiednie, ponieważ etykiety mogą być szybciej zmieniane. Specjalnym formatem, który można znaleźć w sklepie sprintiko, są torby z uchwytem drucianym do małych nośników ładunku o wymiarach 222 x 78 mm. Spiczaste zawieszki są precyzyjnie dopasowane do wymiarów pojemników Euronorm.

Torby magnetyczne: alternatywa dla drucianych toreb na wieszaki

Alternatywą dla kieszeni z uchwytem drucianym są kieszenie do etykietowania, ramki magnetyczne lub tzw. kieszenie magnetyczne. Kieszenie magnetyczne działają w taki sam sposób jak kieszenie z uchwytem drucianym, ale są mocowane za pomocą magnesów. Kieszenie magnetyczne są wyposażone w taśmę magnetyczną, jeden lub dwa paski magnetyczne lub dwa magnesy neodymowe. Magnesy neodymowe są również uważane za super magnesy, które mają większą siłę trzymania niż zwykłe magnesy. Jeśli chcesz zreorganizować swój magazyn i oznaczyć swoje produkty w znaczący sposób, dobrym wyborem będą druciane kieszenie na wieszaki. Ci nieskomplikowani pomocnicy chronią wszystkie dokumenty przed wilgocią, brudem i gwarantują, że nic się nie zgubi. Do transportu zalecane są druciane torby z klapką.

Dzięki tej wszechstronnej gamie opcji jesteś dobrze przygotowany do efektywnego i zorganizowanego zarządzania dokumentami i produktami. Wybierz wariant, który najlepiej odpowiada Twoim indywidualnym wymaganiom.