Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Samogojąca się mata do cięcia w asortymencie SPRINTIKO

Termin „samogojąca się mata do cięcia” opisuje jej zdolność do samoregeneracji po cięciu, np. nożem obrotowym, tzn. nacięcie szybko się zamyka. Po cięciu ślady użytkowania są prawie lub zupełnie niewidoczne. Jest to możliwe, ponieważ maty do cięcia składają się z kilku warstw tworzywa sztucznego: Najtwardsze tworzywo sztuczne znajduje się w środku maty do cięcia, a miększe warstwy są umieszczone z przodu i z tyłu ochronnych powierzchni tnących. Miększe tworzywa sztuczne mają tę pożyteczną właściwość, że zamykają się, a tym samym regenerują.

Wysokiej jakości maty do cięcia o różnych wielkościach chronią ostrza dzięki tej budowie warstwowej. Jednocześnie użycie maty gwarantuje, że na stole lub powierzchni roboczej nie powstają ślady cięcia, ponieważ nóż lub narzędzie nie dociera do powierzchni pod matą. Ponieważ mata do cięcia sama się regeneruje, przy prawidłowym obchodzeniu się z nią można ją używać wielokrotnie. Dlatego jej długotrwała odporność jest uważana za duży plus. SPRINTIKO dysponuje samogojącymi się matami do cięcia w sprawdzonych wzorach i wersjach, dzięki czemu w naszej ofercie są rozmaite rozwiązania.

Różne rozmiary i formaty do wyboru

W codziennej pracy często potrzebne są maty do cięcia o różnych rozmiarach. Dostępna powierzchnia robocza odgrywa tak samo ważną rolę, jak czynności wykonywane na macie.

Popularna mata do cięcia 60x90cm (A1) jest powszechnie używana. Jej wymiary zapewniają dużo miejsca do wykonywania różnych czynności. Mata do cięcia A2 lub A3 jest zalecana, gdy przestrzeń jest ograniczona, a praca nie wymaga ruchów o większym zasięgu. Odwiedzając sklep internetowy SPRINTIKO, klienci mogą oczywiście wybierać spośród różnych rozmiarów i formatów. Rozważasz czy wybrać dużą matę do cięcia, czy mniejszą powierzchnię ochronną do niewielkich obszarów roboczych? Zapoznaj się ze sprawdzonym asortymentem SPRINTIKO, aby znaleźć idealne rozwiązanie.

 • maty do cięcia A0
 • maty do cięcia A1
 • maty do cięcia A2
 • maty do cięcia A3
 • produkty wykonane na zamówienie

Uwaga: Z reguły okazuje się, że np. prace związane z wykrawaniem i szyciem wymagają nieco więcej miejsca, niż się przewiduje. Osoby nie do końca przekonane powinny wybrać większą wersję. Porównaj i wybierz już teraz.

Szeroka gama profesjonalnych mat do cięcia w sklepie internetowym SPRINTIKO

 • Nasze maty do cięcia przekonują nie tylko maksymalną funkcjonalnością, ale również równie korzystnym i profesjonalnym wyglądem w kolorach zielono-czarnym lub szaro/czarnym. W tych sprawdzonych wariantach górna strona jest utrzymana w kolorze zielonym lub szarym, natomiast dolna strona ma kolor czarny.
 • Aby zapewnić użytkownikowi idealną pomoc w pracach związanych z cięciem, rękodziełem lub szyciem, modele te posiadają pomocne podziałki i skale. Na matach nadrukowane są podziałki centymetrowe. Idealnie widoczne linie zapewniają orientację i większą precyzję. Szyjący korzystają z tej wizualnej pomocy podczas mierzenia i cięcia tkanin, która jest niezbędna w wielu technikach rzemieślniczych i etapach pracy.
 • Asortyment obejmuje również maty do cięcia, które można stosować dwustronnie. Uniwersalne maty do cięcia charakteryzują się tym, że po obu stronach mają siatkę, która optymalizuje przebieg pracy.
 • Wszystkie modele dostępne w sklepie internetowym są antypoślizgowe. Umożliwiają one wykonywanie precyzyjnych czynności bez rozpraszania uwagi, ponieważ są wytrzymałe i niezawodne.
 • Asortyment SPRINTIKO obejmuje również powierzchnie tnące z powierzchnią samoregenerującą (samogojącą) do noży tapicerskich i noży obrotowych. Konkretne wskazówki dotyczące różnych zastosowań można znaleźć w odpowiednich informacjach o produkcie.
 • Oferujemy także powierzchnie tnące XXL o wymiarach 150 x 100 i 200 x 100 cm, które chronią całe stoły. Pozwalają one na wykonywanie czynności na obszernym stole bez uszkadzania powierzchni pod spodem.
 • Maty do cięcia wykonane na wymiar: Po uzgodnieniu dostępne są również produkty na zamówienie, począwszy od dużego formatu 90 x 60 cm. Z przyjemnością uwzględnimy życzenia klientów.

Materiały biurowe ułatwiające pracę

Oprócz wysokiej jakości mat do cięcia do miejsca pracy lub biura, w sklepie internetowym SPRINTIKO można znaleźć inne przydatne produkty, które ułatwiają pracę. Szeroki asortyment materiałów biurowych obejmuje na przykład folie do laminowania, gumki recepturki czy woreczki z zamkiem. Dzięki optymalnemu wyposażeniu miejsca pracy wykonywanie zadań jest łatwiejsze i bardziej efektywne, co pozwala zaoszczędzić czas. Optymalny przebieg pracy wymaga odpowiedniego wyposażenia

Kup maty do cięcia online w umiarkowanej cenie

Niezależnie od tego, czy chodzi o duże czy małe maty do cięcia, z pewnością wśród niedrogich produktów oferowanych przez SPRINTIKO znajdzie się odpowiedni format. Malejące ceny gwarantują atrakcyjną ofertę dla nabywców większych ilości – cena za jedną matę zmniejsza się wraz ze wzrostem liczby zamówionych sztuk. Możliwy jest również zakup na fakturę. Kup teraz, a Twoja ulubiona mata do cięcia zostanie dostarczona do Ciebie w bardzo krótkim czasie.