Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Ochrona karty szczepień i zaświadczenia o szczepieniu w celu ochrony Państwa karty szczepień i zaświadczenia o szczepieniu

Szczepienia są często niezbędne podczas podróży do innych krajów. Również w domu wiele szczepień jest ważnym czynnikiem medycznym w ochronie Państwa zdrowia i społeczeństwa. Karta szczepień jest ważnym towarzyszem w podróży i w domu - od najmłodszych lat i przez całe życie.

Za każdym razem, gdy karta szczepień jest potrzebna jako dowód lub do zarejestrowania nowych szczepień, jest ona narażona na działanie czynników zewnętrznych i może ulec zużyciu, wilgoci i zabrudzeniu. Pokrowce na karty szczepień stanowią zatem ważną ochronę wrażliwej karty szczepień.

Pokrowce na karty szczepień przedłużają trwałość Państwa karty szczepień. Dobrze zabezpieczona karta szczepień nadal wygląda atrakcyjnie i reprezentacyjnie nawet po długim czasie i częstym użytkowaniu, jeśli jest chroniona pokrowcem.

Przezroczyste osłony ułatwiają na przykład znalezienie karty szczepień w kieszeni i zawsze pozwalają wybrać właściwą kartę szczepień. Dla osób posiadających dzieci, przezroczysta folia ochronna jest ważnym aspektem nie tylko dla ochrony, ale także dla zorganizowanego przechowywania.

Dziecięce karty szczepień podlegają szczególnemu obciążeniu. Dzieci muszą regularnie przedstawiać dowód swojej ochrony immunologicznej w ramach swoich zajęć i grup opiekuńczych w przedszkolach, szkołach, na obozach i zajęciach sportowych oraz nosić przy sobie kartę szczepień niezależnie od dokumentów. W zależności od tego, jak ostrożne jest dziecko, karta szczepień będzie narażona na odpowiedni stres. W takich przypadkach zaleca się stosowanie pokrowca na kartę szczepień.

Zasadniczo nie ma rozróżnienia między pediatrycznymi i dorosłymi paszportami szczepień. Niezależnie od tego, czy jest ona mała czy duża, każda osoba otrzymuje ten sam dokument tożsamości w tym samym formacie. Karta szczepień towarzyszy danej osobie przez całe życie.

Okładki na karty szczepień są często wydawane w gabinetach lekarskich i szpitalach, aby zapewnić optymalną ochronę wrażliwych dokumentów od momentu ich pierwszego wydania. Czasami jednak konieczna jest również wymiana uszkodzonego lub zagubionego pokrowca ochronnego na starsze karty szczepień.

Okładki na karty szczepień w różnych wzorach

Międzynarodowe karty szczepień i paszporty zmieniły swój rozmiar i wygląd. Stare karty szczepień nie pasują już do pokrowców ochronnych na aktualne karty szczepień. Jednak potrzeba ochrony karty szczepień pozostała. Dlatego sprintiko oferuje pokrowce na karty szczepień w różnych rozmiarach i modelach:

Pokrowiec na kartę szczepień dla nowej karty szczepień

Przezroczysta osłona karty szczepień o wymiarach 137 x 200 mm wykonana z miękkiego PVC jest odpowiednia dla aktualnej międzynarodowej karty szczepień.

Oferujemy tę okładkę na kartę szczepień jako model rozkładany. Okładka i grzbiet są wsuwane do dwóch wewnętrznych kieszeni. Oznacza to, że karta szczepień nie musi być wyjmowana z okładki ochronnej, gdy jest używana. Ta praktyczna funkcja minimalizuje zużycie, a okładka dokumentu zawsze pozostaje czysta. Jednocześnie przezroczysta folia zapewnia dobrą widoczność okładki i grzbietu.

Format tej okładki jest również odpowiedni dla starych paszportów wydanych przed marcem 2017 r.

Okładka na kartę szczepień dla starej karty szczepień

Nasza przezroczysta okładka na kartę szczepień DIN A6 o wymiarach 114 x 160 mm jest wykonana z folii PP. Nadaje się do kart szczepień wydanych przed 1985 rokiem.

Model ten nadaje się do wkładania dokumentu, zapobiegając w ten sposób zaginaniu się poszczególnych stron podczas transportu i przechowywania. Przezroczysta okładka ochronna zapewnia wyraźny widok okładki i grzbietu. Wycięcie na kciuk po otwartej, wąskiej stronie umożliwia szybkie i łatwe wyjmowanie i wkładanie karty szczepień.

Okładki na karty szczepień można zamówić online

sprintiko oferuje Państwu okładki na karty szczepień w wielokrotnościach 100 sztuk. Dzięki atrakcyjnym cenom wielopoziomowym, skorzystają Państwo na zakupie większych ilości.

Nasze okładki na karty szczepień mogą być nadrukowane zgodnie z Państwa życzeniem. Można na nich na przykład wydrukować logo Państwa gabinetu lub kliniki. Proszę porozmawiać z naszymi doradcami klienta o wszystkich opcjach i szczegółach!

Ale nie tylko paszporty szczepień wymagają ochrony. Okładki ochronne sprawdziły się również w przypadku innych dokumentów. W asortymencie sprintiko oferujemy Państwu również różne pokrowce na paszporty ciążowe, pokrowce na paszporty i etui na bilety. Mając sprintiko jako silnego partnera po swojej stronie, zawsze mogą Państwo liczyć na szybką dostawę.

Proszę zamówić już teraz i skutecznie chronić wszystkie paszporty i karty szczepień, zachowując dobrą widoczność!

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)