Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

sprintiko oferuje te rękawy bez nadruku, ale jako sprawdzony specjalista w zakresie niestandardowych produktów, można je również zindywidualizować. Gabinety lekarskie mogą podawać ważne dane, takie jak informacje kontaktowe i godziny otwarcia, na okładce przepustki macierzyńskiej, tak aby były one szybko widoczne dla ich pacjentów lub innych zainteresowanych stron. Indywidualizacja produktu jest bardzo łatwa i można ją przeprowadzić na dwa sposoby. sprintiko zapewnia wiele przykładowych szablonów, a także można wybrać czcionkę i kolor. Ta metoda jest szczególnie odpowiednia dla praktyk, które nie mają ustandaryzowanego projektu korporacyjnego. Drugą opcją jest zaaranżowanie własnego logo i danych za pomocą arkusza stojaka. Specjaliści ds. produktów w sprintiko chętnie Państwu pomogą i wspólnie z Państwem opracują idealną okładkę na kartę macierzyńską. Personalizacja jest możliwa od minimalnej ilości zamówienia 500 sztuk.

Do czego służy karta macierzyńska?

Karta macierzyńska pomaga kobietom w ciąży śledzić badania w gabinecie lekarskim i ważne ustalenia. Ten osobisty dokument dostarcza również lekarzom i położnym wszystkich ważnych informacji na temat ciąży.

Ale nie tylko paszporty ciążowe muszą być chronione. Okładki ochronne sprawdziły się również w przypadku innych dokumentów. W asortymencie sprintiko oferujemy Państwu również różne okładki na książki, okładki na paszporty i okładki na karty szczepień. Mając sprintiko jako silnego partnera po swojej stronie, zawsze mogą Państwo polegać na szybkiej dostawie.

Proszę zamówić już teraz i skutecznie chronić swój paszport macierzyński.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)