Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Zalety urządzeń do owijania

Bindowanie za pomocą urządzeń oczkujących zapewnia stabilne i trwałe broszury. Oczka można stosować w papierze, kartonie, plastiku i tekstyliach. Dokumenty stworzone przy użyciu urządzeń do oczkowania są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Zmniejszony wygląd oprawy podkreśla profesjonalną estetykę produktu i pozwala samemu dokumentowi zająć centralne miejsce. Oczka mogą być używane ze szczypcami do oczkowania lub urządzeniem do oczkowania, przy czym urządzenia do oczkowania mogą zbierać większą liczbę arkuszy i precyzyjnie je przetwarzać. Profesjonalny dziurkacz oczkowy z praktycznym systemem centrowania jest idealny do tworzenia broszur z dużą liczbą arkuszy.

Jak działają dziurkacze do oczek

Ręczne dziurkacze oczkowe można bezpiecznie i łatwo obsługiwać za pomocą dźwigni. Papier jest wkładany do prasy, wyrównywany i dziurkowany za pomocą elementu centrującego. Następnie można włożyć oczka do dziurkowanych otworów i ponownie nacisnąć dźwignię. Nacisk dźwigni powoduje przełożenie oczek przez otwory, aż otworzą się z tyłu papieru. Strony dokumentu są teraz mocno połączone i nie można ich już rozdzielić. Jeśli wcześniej umieścili Państwo papier w folderze z oczkami, mają Państwo również praktyczną możliwość złożenia gotowego dokumentu (np. w folderze na dokumenty).

Urządzenia do oczkowania w sprintiko

Dziurkacze oczkowe od sprintiko są łatwe w użyciu i mają wysokiej jakości wykończenie. Ich doskonała wydajność dziurkowania i bindowania umożliwia przetwarzanie nawet dużych ilości papieru: urządzenia sprintiko mogą dziurkować do 350 arkuszy jednocześnie i oczkować do 150 arkuszy. Kolejną szczególną cechą naszych produktów jest dziurkowanie z 4 oczkami. Dzięki dziurkarce Sprintiko mogą Państwo wybrać pomiędzy 2 lub 4 oczkami. Perforacja 4-oczkowa oferuje specjalną opcję segregowania dokumentów w segregatorach ringowych. Dziurkacze oczkowe sprintiko są wielofunkcyjne i mogą być również używane jako standardowy dziurkacz (dziurkacz combi). Dzięki temu mogą Państwo utrzymać porządek w miejscu pracy.

W asortymencie sprintiko znajdą Państwo wysokiej jakości dziurkacze do oczek, a także wszystkie inne potrzebne materiały (np. oczka, teczki na oczka). Jako nasi klienci korzystają Państwo z szybkiej wysyłki, korzystnych warunków i fachowej obsługi klienta przez cały czas.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)