Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Dziurkarki

Aby przygotować dokumenty do oprawy, takie jak kalendarze, dokumenty techniczne, prezentacje lub skoroszyty, potrzebny jest odpowiedni dziurkacz. Chociaż zadanie to można również wykonać ręcznie, korzystanie z dziurkarki znacznie ułatwia pracę. Mogą one precyzyjnie przetwarzać duże ilości papieru i wykonywać czyste i równe dziurkowanie do 25 arkuszy na jedno przejście. Dziurkarki można łączyć z bindownicami dostępnymi w sklepie internetowym sprintiko. Proszę wybrać odpowiedni model pod względem wymaganej liczby, kształtu i rozmiaru otworów dziurkujących i dodać wysokiej jakości urządzenie dziurkujące do swojego sprzętu do bindowania. Mogą Państwo wybrać wersję ręczną lub elektryczną.

Krótki przegląd:

 • imponuje wysoką precyzją i równomiernym dziurkowaniem
 • dziurkuje do 25 arkuszy jednocześnie
 • zaprojektowany do łączenia z różnymi urządzeniami zamykającymi Sprintiko
 • dostępne w wersji elektrycznej i ręcznej

Bindownice do opraw plastikowych

Najbardziej wydajną metodą oprawy plastikowej jest zastosowanie bindownic plastikowych. Po przebiciu dokumentów przez stemple bindownicy, papier jest umieszczany w plastikowym grzbiecie i zamykany wewnątrz. Dzięki możliwości bindowania do 500 arkuszy na oprawę, bindownica ta ma jedną z najwyższych wydajności bindowania spośród wszystkich modeli dostępnych w sklepie internetowym. Ponadto, 20 arkuszy może być dziurkowanych w jednym przebiegu, co eliminuje potrzebę zakupu oddzielnego urządzenia do dziurkowania. Oprócz imponującej wydajności, ten typ bindowania ma jeszcze jedną decydującą zaletę: Dokumenty można elastycznie wyjmować i wymieniać po zakończeniu bindowania, co znacznie zwiększa liczbę możliwych zastosowań. Możliwość ponownego wykorzystania grzbietów b indowniczych pomaga również uniknąć odpadów z tworzyw sztucznych.

Podczas gdy wysoki poziom elastyczności sprawia, że jest to niedroga metoda przetwarzania grzbietów do bindowania, plastikowa bindownica (wykonana w całości z metalu i wyposażona w zintegrowany nóż dziurkujący, wskaźnik wymiaru i pojemnik na odpady) nie idzie na kompromis pod względem jakości. Bindownica jest często wykorzystywana na przykład do tworzenia folderów produktowych, prezentacji, broszur, albumów fotograficznych i wielu innych.

Krótki przegląd:

 • ekonomiczne, wielokrotnego użytku i trwałe rozwiązanie
 • pojemność bindowania do 500 arkuszy
 • nie wymaga oddzielnego urządzenia do dziurkowania
 • posiada zintegrowany pojemnik na odpady
 • Arkusze można wyjąć i wymienić po bindowaniu
 • 7 indywidualnie regulowanych dziurkaczy

Bindownice spiralne

W ramach bindowania plastikowego, bindowanie spiralne jest wykonywane szybko za pomocą odpowiedniej bindownicy. W tym celu stosuje się bindownice spiralne, takie jak model PC360, który jest już wyposażony w dziurkacz, co eliminuje potrzebę zakupu dodatkowego urządzenia. Po wykonaniu otworów w papierze, spirala jest ręcznie skręcana w pierwszych trzech otworach zbioru arkuszy. Reszta jest wykonywana przez napędzany elektrycznie wałek, który całkowicie wkręca spiralę w arkusze. Na koniec oba końce są starannie odcinane i zaginane za pomocą dołączonych szczypiec do bindowania.

Produkt, który Państwo otrzymują, to praktyczna i solidna oprawa, na przykład do kalendarzy szkolnych, planerów rocznych lub wszelkiego rodzaju podręczników, przy czym nie ma ograniczeń co do kreatywnego projektowania poprzez dodawanie okładek, grzbietów i różnokolorowych grzbietów do bindowania. Maksymalna pojemność bindowania wynosi 180 arkuszy, co umożliwia oprawę nawet bardzo dużych dokumentów przy niskich kosztach.

Krótki przegląd:

 • nie wymaga oddzielnego urządzenia do dziurkowania
 • oprawia dokumenty o objętości do 180 arkuszy
 • prosta i szybka obsługa
 • Możliwość obracania bindownicy o 360 stopni
 • dostarczane razem ze szczypcami do bindowania

Bindownice drutowe

Dostępna jest cała gama urządzeń do bindowania drutem. Główne rozróżnienie wynika z podziału stosowanych grzbietów do bindowania oraz rodzaju napędu (ręczny lub elektryczny). Wyjątkiem jest model MC320, który umożliwia elastyczne przetwarzanie grzbietów bindujących o skoku 2:1 i 3:1. Do pełnego wykorzystania tego modelu wymagane jest jednak oddzielne urządzenie dziurkujące.

Chociaż po zastosowaniu tej metody nie można ponownie otworzyć oprawy, przetwarzanie grzbietów do oprawy drutowej ma jedną wspólną zaletę z oprawą spiralną, a mianowicie możliwość obracania produktów o 360 stopni. Z tego powodu i ze względu na ich wysoką wytrzymałość, bindownice drutowe są często używane do tworzenia kalendarzy, ale także dokumentacji, prezentacji i skoroszytów, czyli wszystkich produktów, które korzystają z elastycznego zastosowania. Aby w pełni wykorzystać możliwości Państwa bindownicy, sprintiko oferuje szeroką gamę akcesoriów, takich jak przezroczyste folie okładkowe lub okładki i grzbiety, które zapewniają dodatkową ochronę i wizualną wartość dodaną.

Krótki przegląd:

 • ekonomiczne i solidne rozwiązanie
 • pojemność bindowania do 320 arkuszy w zależności od modelu
 • dostępne w wersji ręcznej i elektrycznej
 • Możliwość obracania bindownicy o 360 stopni

Bindownice termiczne

Bindownica termiczna to niezwykle praktyczna i jednocześnie bardzo prosta metoda bindowania. Cały proces bindowania zajmuje średnio około 5 minut, wliczając w to czas nagrzewania. Aby to zrobić, wystarczy umieścić odpowiednie dokumenty w folderze termicznym, a następnie wsunąć je do nagrzanej bindownicy. Poprzez podgrzanie silnego kleju, folder i arkusze są łączone ze sobą na grzbiecie. Dzięki możliwości bindowania do 250 arkuszy, urządzenie to nadaje się do oprawiania folderów prezentacyjnych, skoroszytów, dokumentacji i wielu innych. Ze względu na wysoką temperaturę, instrukcje producenta muszą być dokładnie przestrzegane przed i podczas uruchamiania.

Krótki przegląd:

 • pojemność bindowania do 250 arkuszy
 • jeden cykl trwa ok. 5 minut
 • bardzo prosta obsługa
 • profesjonalne i ekonomiczne rozwiązanie

Urządzenie do oprawy zeszytowej Combilocher

Metalowe oczka są stosowane w bindownicach oczkowych, aby zapewnić wyjątkowo stabilne i trwale niezmienne bindowanie. Są one często stosowane w przypadku dokumentów umownych, notarialnych i innych poufnych danych. Dzięki pojemności dziurkowania do 350 arkuszy i pojemności bindowania do 150 arkuszy, nawet duże zbiory arkuszy mogą być z łatwością obsługiwane. Bindownica jest bardzo łatwa w obsłudze. Po naciśnięciu dźwigni arkusze włożone do prasy są dziurkowane, a następnie oprawiane. Wszystko, co należy zrobić, to włożyć dostępne w sklepie oczka zatrzaskowe do dziurkowanych otworów i nacisnąć dźwignię po raz drugi, aby przełożyć oczka przez stos papieru. Mają Państwo pełną swobodę w wyborze materiałów, ponieważ karton, plastik i tekstylia również mogą być przetwarzane w ten sposób.

 • dziurkowanie do 350 arkuszy i bindowanie 150 arkuszy
 • z praktycznym systemem centrowania
 • umożliwia segregowanie w segregatorach ringowych
 • wytwarza trwałe i stabilne oprawy
 • do kartonu, plastiku i tekstyliów

bindownice sprintiko

Niezależnie od celu i specyficznych wymagań Państwa bindowania, sprintiko oferuje szeroką gamę rozwiązań w bezkonkurencyjnych cenach. Oprócz atrakcyjnych warunków, klienci sprintiko korzystają z szybkiej i bezpiecznej wysyłki do Niemiec i innych krajów europejskich. Nasz zespół obsługi klienta z przyjemnością odpowie na wszelkie Państwa pytania dotyczące obsługi i konserwacji bindownic oraz niestandardowych akcesoriów do bindowania. Z niecierpliwością czekamy na Państwa zamówienie!

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)