Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Procedura bindowania oczkowego

Aby wykonać oprawę oczkową, należy najpierw przed ziurkować papierowe strony oprawianego dokumentu. Czynność tę można łatwo i wygodnie wykonać za pomocą dziurkacza do oczek. Wydajne dziurkacze do oczek mogą dziurkować kilkaset arkuszy jednocześnie. Modele sprintiko mają pojemność dziurkowania do 350 arkuszy i są łatwe w obsłudze za pomocą dźwigni ręcznej. Następnie należy włożyć oczka do dziurkowanych otworów i ponownie uruchomić urządzenie. Oczka są wbijane w papier i rozkładane na grzbiecie dokumentu. Arkusze są teraz mocno połączone ze sobą i nie można ich usunąć bez uszkodzenia. Jeśli potrzebują Państwo wysokiej jakości okładki dla swojego dokumentu, można wcześniej umieścić arkusze w folderze z oczkami. Teczka oczkowa służy jako element dekoracyjny i ochronny oraz zapewnia profesjonalny wygląd Państwa dokumentów.

Zalety bindowania oczkowego

System bindowania z oczkami ma tę zaletę, że poszczególne strony oprawianego dokumentu są chronione przed manipulacją i późniejszymi zmianami . Arkusze są mocno zespawane i nie można ich usunąć, dodać ani zmienić ich kolejności. Dokumenty tworzone przy użyciu bindowania oczkowego charakteryzują się elegancką i reprezentacyjną estetyką. W przypadku stosowania teczek z oczkami, produkt do oprawy może być również kodowany kolorystycznie i dostosowywany do indywidualnych potrzeb. Jednocześnie Państwa dokumenty są chronione przed śladami użytkowania i szkodliwym wpływem środowiska. Dokumenty oprawione w teczki z oczkami można łatwo segregować (np. w teczce na dokumenty) i są one idealne do utrzymania porządku w Państwa miejscu pracy.

Bindowanie oczkowe w sprintiko

W sprintiko znajdą Państwo wszystkie niezbędne akcesoria i fachową obsługę klienta, aby umożliwić Państwu produkcję bezpiecznych i schludnych broszur z oprawą oczkową. W asortymencie sprintiko znajdą Państwo wysokowydajne oczkarki, które spełniają podwójną funkcję i mogą być również używane jako dziurkacze do papieru. Nasza dziurkarka Combilocher jest wyposażona w praktyczny system centrowania , dziurkuje do 350 arkuszy jednocześnie i może przetwarzać 2 oczka (zwykłe dziurkowanie) lub 4 oczka (dziurkowanie segregatora). Dzięki naszym praktycznym teczkom z oczkami mogą Państwo nadać swoim dokumentom dodatkową stabilność i zaprojektować je w kolorze. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo również pasujące oczka na klik.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)