Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Różne rodzaje i rozmiary

W sprintiko znajdą Państwo taśmy do bindowania w różnych wersjach. Po pierwsze, paski do bindowania są podzielone na podziałki 2:1 i 3:1. Inna podziałka jest wymagana w zależności od rodzaju grzbietu do bindowania, do którego potrzebują Państwo naszych pasków do bindowania. Nasz zespół obsługi klienta chętnie Państwu pomoże. Paski do bindowania mają również inną specjalną cechę. Sprzedajemy paski do bindowania z okrągłym i kwadratowym dziurkowaniem. Wybór dziurkowania nie ma jednak wpływu na funkcjonalność produktu, ale może być dostosowany do Państwa gustu.

Na przykład, wybierając listwy do segregatorów z kwadratowym dziurkowaniem, mogą Państwo stworzyć specjalne akcenty wzornicze w teczkach prezentacyjnych dla klientów lub teczkach roboczych . Kolejnym ważnym czynnikiem jest format drukowanego produktu, który chcą Państwo archiwizować. Standardowo oferujemy paski do bindowania o odpowiedniej długości dla formatów A4 i A5, ponieważ są to najczęściej używane formaty i cieszą się największym popytem. Jeśli potrzebują Państwo innego formatu, nasz zespół obsługi klienta chętnie Państwu pomoże.

Niestandardowe paski do segregatorów do grzbietów do bindowania

Oprócz najpopularniejszych standardowych formatów, w sprintiko z przyjemnością spełnimy również Państwa indywidualne wymagania. Możemy wyprodukować paski do bindowania w dowolnym formacie, grubości folii i wzorze. Popularne niestandardowe paski do bindowania do grzbietów do bindowania obejmują na przykład bardzo mocne paski, które mogą wytrzymać szczególnie częste użytkowanie i dlatego są bardzo wytrzymałe. Bardzo mocne paski są szczególnie dobrym i rozsądnym wyborem, jeśli skoroszyt lub dokument jest otwierany bardzo często i przez bardzo długi czas. Szczególnie staranna obróbka gwarantuje, że wzmocnione pas ki do bindowania niezawodnie utrzymają Państwa dokument w jednym miejscu i że żaden arkusz nie zostanie zgubiony. Specjalna perforacja to kolejna opcja dla produktów niestandardowych. Ponieważ dysponujemy niezbędnymi narzędziami, możemy również zaoferować Państwu małe ilości w bardzo korzystnej cenie. Na Państwa życzenie możemy również dostosować paski do grzbietów do bindowania. Jest to kolejny sposób na personalizację Państwa materiałów.

Nasz serwis sprintiko

sprintiko charakteryzuje się nie tylko szeroką gamą produktów i dużym wyborem wariantów kolorystycznych i rozmiarowych, ale także indywidualną i fachową obsługą. Nasz zespół obsługi klienta jest dostępny, aby odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania telefonicznie, e-mailem lub faksem. Chętnie pomożemy Państwu znaleźć w naszej ofercie odpowiednie paski do bindowania i doradzimy, jakiego rozmiaru Państwo potrzebują. Nasz zespół obsługi klienta z przyjemnością pomoże Państwu również wybrać odpowiedni kolor pasków do segregatorów. Jeśli nie mogą Państwo znaleźć odpowiednich pasków do bindowania w naszym szerokim standardowym asortymencie, z przyjemnością wyprodukujemy dla Państwa wersję niestandardową .

Wysyłka

Państwa zamówienie od sprintiko jest wysyłane szybko i bezpiecznie. Niezależnie od tego, czy są to paski do segregatorów, czy inne artykuły, sprintiko wysyła je w ciągu 48 godzin na terenie Niemiec, a większość naszych paczek dociera do klientów w ciągu 24 godzin . Ekspresowa wysyłka za pomocą UPS Express jest również często używaną opcją, ponieważ umożliwia nam szybkie dostarczenie Państwu pilnie potrzebnych przedmiotów. Wysyłamy przesyłki międzynarodowe do dużej części Europy przy niskich kosztach wysyłki.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)