Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Wieszaki na kalendarze do każdego zastosowania

Wieszaki na kalendarze do segregatorów drucianych uzupełniają każdy wariant kalendarza, zarówno miesięcznego, tygodniowego, jak i dziennego. Segregatory, notatniki i planery można również wyposażyć w wieszaki na kalendarze, aby bezpiecznie przymocować je do ściany. Grzbiety do oprawy drucianej wzbogacają produkt i są popularne nie tylko ze względu na swój elegancki wygląd, ale także trwałość i stabilność . Bez względu na to, jak zaprojektowane są Państwa kalendarze, mamy dla Państwa odpowiednie wieszaki. Nasze stałe opcje kolorystyczne to biały, czarny i srebrny. Inne wybrane przez Państwa kolory są dostępne jako produkty na zamówienie - oprócz różnych odcieni niebieskiego i zielonego, można również zamówić nowoczesne kolory, takie jak różowy lub złoty. Nasze najmniejsze wieszaki mają rozmiar 88 mm (nieugięte) lub 70 mm (wstępnie wygięte); nasze duże wieszaki osiągają 358 mm (nieugięte) lub 400 mm (wstępnie wygięte).

Niestandardowe wieszaki na kalendarze

Jeśli nadal nie mogą Państwo znaleźć odpowiedniego produktu w naszym asortymencie, aby zawiesić kalendarz dokładnie na wymiar, nasze niestandardowe produkty są właśnie dla Państwa. Możemy wykonać wszystko na Państwa życzenie, od rozmiaru, przez kolor, aż po zagięcie. Niska minimalna ilość zamówienia wynosząca zaledwie 6000 sztuk jest wielką zaletą, jeśli planują Państwo mniejszy nakład. Opcja zamówienia zawieszek do kalendarzy na rolce jest szczególnie interesująca dla klientów, którzy chcą przetwarzać swoje zawieszki w pełni automatycznie. Wystarczy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta lub wysłać zapytanie bezpośrednio do naszego zespołu, a my wyprodukujemy zawieszki na kalendarze zgodnie z Państwa dokładnymi specyfikacjami.

Zawieszki do kalendarzy w sprintiko

sprintiko charakteryzuje się wyjątkowo szeroką gamą produktów i możliwością wykonania produktów niestandardowych. Mogą Państwo zamówić u nas zawieszki do kalendarzy w korzystnej cenie i w dużych ilościach, jeśli zajdzie taka potrzeba. Nasze zawieszki do kalendarzy z drucianymi grzbietami dostarczamy szybko i bezpiecznie do Niemiec i całej Europy.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)