Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Warianty oprawy zaciskowej

W przypadku bindowania zaciskowego, papierowe strony są ręcznie wprowadzane do szyny zaciskowej. Jest ona wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego i może być przymocowana do poprzecznego lub długiego boku dokumentu. Jeśli dokument ma być również zamontowany na stałym podłożu, odpowiednim rozwiązaniem są samoprzylepne szyny zaciskowe. Pasek samoprzylepny jest samoprzylepny i może przymocować dokument na przykład do schowka (menu) lub szyby (materiał reklamowy). Oprawy zaciskowe w formie teczek introligatorskich nadają się do wysokiej jakości oprawy grubych dokumentów. Obejmują one cały dokument i są dostępne jako oprawa twarda lub miękka.

Zalety oprawy klejonej

Zdecydowaną przewagą oprawy klejonej nad innymi metodami jest to, że papier nie musi być dziurkowany, a do użycia listew zaciskowych nie są wymagane żadne specjalne narzędzia. Oprawa zaciskowa jest również bardzo przyjazna dla użytkownika: poszczególne strony można łatwo odłączyć, posortować i dodać, usuwając listwę zaciskową. Bindowanie zaciskowe jest zatem szczególnie popularne w przypadku dokumentów o ograniczonym czasie trwania (np. menu, plakaty reklamowe). Zasadniczo, perfekcyjna oprawa nadaje się do wszystkich dokumentów, które muszą być oprawione szybko i łatwo (foldery aplikacji, skoroszyty, konspekty). Bindowanie zaciskowe jest również opłacalne finansowo dzięki zastosowaniu listew zaciskowych wielokrotnego użytku.

Bindowanie zaciskowe w sprintiko

W asortymencie sprintiko oferujemy Państwu zwykłe lub samoprzylepne bindownice zaciskowe. Wszystkie szyny są dostępne w różnych rozmiarach, kolorach i wysokościach wypełnienia. Wysokość wypełnienia wskazuje, ile arkuszy można przytrzymać. W przypadku naszych zwykłych szyn zaciskowych mogą Państwo wybierać między wysokościami wypełnienia 3-4 mm / 5-6 mm i rozmiarami DIN A5, A4 i A3. Mogą Państwo również wybierać spośród różnych wariantów kolorystycznych (czarny, biały, przezroczysty), aby nadać swoim dokumentom indywidualny i atrakcyjny wygląd. Samoprzylepne paski zaciskowe sprintiko mają elegancki przezroczysty kolor i praktyczny pasek samoprzylepny. Są one również dostępne w mniejszej wysokości wypełnienia (1 mm), a także w rozmiarach specjalnych i ponadwymiarowych (50 mm, 100 mm, 1000 mm), aby umożliwić oprawę z zachowaniem dokładności wymiarowej. Oferujemy Państwu wytrzymałe teczki introligatorskie do oprawy grubych, delikatnych lub cennych dokumentów. Oprawa twarda Leitz wykonana jest z wysokiej jakości kartonu o wyglądzie płótna (kolory: czarny, biały, niebieski). Oprawa miękka składa się z elastycznego materiału PE z przodu i kartonu z tyłu (kolory: czarny, biały, niebieski, bordowy). Wybierając odpowiedni kolor i poziom wypełnienia, mogą Państwo spersonalizować swoją oprawę Leitz i stworzyć produkt najwyższej klasy.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)