Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Zalety wiązania zaciskowego

Wiązanie klamrowe jest jedną z najprostszych metod wiązania. Może być wykonywana ręcznie i nie wymaga specjalnej wiedzy ani narzędzi. Nawet papier nie musi być wcześniej dziurkowany. Ze względu na niską cenę zakupu i możliwość wielokrotnego użytku, plastikowe szyny są niedrogim narzędziem do bindowania papieru. Kolejną zaletą listwy zaciskowej jest łatwość obsługi: bindowanie można cofnąć i przywrócić w dowolnym momencie. Osoba przeglądająca gotowy oprawiony dokument może elastycznie usuwać, dodawać, organizować i edytować poszczególne strony. Dlatego też listwy zaciskowe są szczególnie popularne w przypadku bindowania tymczasowego: Idealnie nadają się do dokumentów, które muszą być często aktualizowane lub wymieniane (np. menu, materiały reklamowe, dokumenty aplikacyjne, cenniki, katalogi produktów).

Warianty szyn zaciskowych

Oprócz zwykłych szyn klipsowych do papieru(standardowe szyny klipsowe), sprintiko oferuje również w swoim asortymencie samoprzylepne szyny k lipsowe. Mają one pasek samoprzylepny z tyłu, który może być użyty do przymocowania ich do twardej powierzchni (np. schowka, szklanej szyby). Samoprzylepne szyny zaciskowe są bardzo przydatne, gdy na przykład menu ma być zamontowane w folderze lub nośniku reklamowym w witrynie sklepowej. Ponadwymiarowe szyny zaciskowe są odpowiednie do mocowania dużych plakatów, afiszy lub planów witryn na ścianie. Szyny zaciskowe z listwą archiwizacyjną służą do archiwizacji. Listwa do archiwizacji umożliwia schludne przechowywanie oprawionych dokumentów (np. w segregatorze).

Proszę kupić listwy zaciskowe od sprintiko

W sprintiko klipsy do papieru są dostępne w różnych kolorach, wysokościach i długościach. Nasze standardowe listwy zaciskowe oferujemy w 3 klasycznych, eleganckich kolorach: czarnym, białym i przezroczystym. Wybierając odpowiedni kolor, mogą Państwo spersonalizować lub zindywidualizować oprawiany dokument i dopasować jego wygląd do zawartości. Na przykład przezroczysta listwa zaciskowa wygląda bardzo purystycznie i stylowo.

Nasze paski są dostępne w dwóch różnych wysokościach wypełnienia: w zależności od rozmiaru oprawianego dokumentu, mogą Państwo wybrać pomiędzy 3-4 mm a 5-6 mm. Samoprzylepne paski zaciskowe są również dostępne w bardzo cienkiej wersji o wysokości wypełnienia 1 mm, idealnej do pojedynczych arkuszy. Wysokość wypełnienia określa, ile stron papieru może pomieścić Państwa listwa zaciskowa. Obowiązuje następująca zasada: im większa wysokość wypełnienia, tym większa liczba arkuszy. Nasze szyny zaciskowe są dostępne w trzech długościach, które są oparte na formatach papieru DIN A5, DIN A4 i DIN A3. Jeśli chcą Państwo dodatkowo uporządkować oprawione dokumenty, możemy zaoferować Państwu nasze szyny zaciskowe A4 z praktyczną perforowaną listwą .

Samoprzylepne szyny zaciskowe sprintiko są przezroczyste i mają pasek samoprzylepny z tyłu. Sprzedajemy również formaty mini (50 mm, 100 mm) i maxi(550 mm, 1000 mm) dla precyzyjnego dopasowania.

Listwy zaciskowe są doskonałym towarzyszem w codziennej pracy, jeśli chodzi o szybkie tworzenie oprawionych dokumentów. W sprintiko znajdą Państwo idealną listwę zaciskową do papieru!

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)