Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Torebki z dnem krzyżowym są wykorzystywane do pakowania prezentów i materiałów prezentacyjnych dla klientów

Torebki z dnem krzyżowym to idealne opakowanie dla firm które chcą zaprezentować swoim klientom lub inwestorom niewielkie próbki produktów. Dzięki przezroczystej folii, zawartość można podziwiać jeszcze przed otwarciem, a jednocześnie opakowanie sprawia, że próbka produktu lub inny towar wygląda wyjątkowo. Proste, przezroczyste torebki z dnem krzyżowym nadają się do profesjonalnej prezentacji produktów potencjalnym partnerom biznesowym lub klientom. Jeśli chciałbyś zapakować prezenty dla klientów, na przykład na Boże Narodzenie, Wielkanoc czy rocznicę założenia firmy, w sklepie SPRINTIKO możesz wybrać nie tylko prostą wersję torebki z dnem krzyżowym, ale także torebki z nadrukowanymi gwiazdkami. Zwłaszcza podczas świąt, takich jak Boże Narodzenie, złote gwiazdki dodadzą Twoim prezentom niezwykłego uroku. Jeśli wysyłasz torebki z dnem krzyżowym wraz z zawartością pocztą do szczęśliwego odbiorcy, upewnij się, że zawartość została zapakowana w stabilny sposób, aby przesyłka wyglądała równie atrakcyjnie podczas rozpakowywania, jak i podczas pakowania.

Czy w torebce z dnem krzyżowym może być przechowywana żywność?

Torebki z dnem krzyżowym, które znajdziesz w sklepie SPRINTIKO, są bezpieczne dla żywności. Oznacza to, że materiały, z których wykonano torebki są bezpieczne i nieszkodliwe w kontakcie z żywnością. Nie musisz też obawiać się, że po zapakowaniu żywności w torebkę zmieni się jego zapach lub smak. Dotyczy to zarówno prostych, przezroczystych torebek z dnem krzyżowym, jak i tych z nadrukiem w gwiazdki. Z tego powodu, torebki foliowe bezpieczne dla żywności ze sklepu SPRINTIKO nadają się nie tylko do pakowania towarów lub próbek produktów, ale także do zapakowania np. sypkich herbatników lub czekoladek. Dzięki temu, torebki z dnem krzyżowym to idealny towarzysz na targach lub innych dużych imprezach, na których chcesz rozdawać drobne zachęty i dowody wdzięczności. Tak więc Twoja kreatywność nie ma ograniczeń podczas napełniania torebek.

Jak są zamykane torebki z dnem krzyżowym?

Torebki z dnem krzyżowym firmy SPRINTIKO są otwarte wzdłuż górnej wąskiej krawędzi. Torebki z dnem krzyżowym można zamykać na różne sposoby, niezależnie od rozmiaru czy odmiany. Tak zwane opaski zaciskowe zapewniają prostsze i szybsze zamknięcie. Papierowe opaski zaciskowe wzmocnione drutem można wyginać na wszystkie sposoby i dzięki temu torebki z poprzecznym dnem można zamykać luźniej lub mocniej, w zależności od potrzeb. Zapięcie ze wstążką prezentową przyciąga wzrok. Ta odmiana jest szczególnie odpowiednia do torebek z dnem krzyżowym z nadrukowanymi złotymi gwiazdkami, gdy chcesz w nie zapakować małe prezenty.

Torebki z dnem krzyżowym przezroczyste lub w gwiazdki

W sklepie SPRINTIKO oferujemy przezroczyste torebki z dnem krzyżowym, bez nadruku lub z nadrukiem w złote gwiazdki. Wersje bez nadruku są oferowane w różnych odmianach aby znaleźć torebkę z krzyżowym dnem, dzięki temu będziesz mógł znaleźć torebkę z dnem krzyżowym, która idealnie pasuje do produktu który chcesz zapakować. Torebki z dnem krzyżowym z nadrukowanymi gwiazdkami są również dostępne w różnych rozmiarach, na przykład 95x160 mm, 115x190 mm, 145x235 mm lub 180x300 mm. Wszystkie torebki z dnem krzyżowym, które znajdziesz w naszym sklepie, nie są klejone, lecz zamykane szczelnym szwem.

Torebki z dnem krzyżowym - zalety torebek dostępnych w sklepie SPRINTIKO:

  • torebki z dnem krzyżowym w różnych rozmiarach i wzorach
  • niezawodnie chronią zawartość i są bezpieczne dla żywności
  • wysoka jakość: szczelny szew zamiast kleju
  • wysokiej jakości opakowanie dla każdego produktu
  • możliwość zakupu hurtowego ze zniżką ilościową

Torebki z dnem krzyżowym ze sklepu internetowego SPRINTIKO doskonale nadają się do pakowania próbek produktów oraz wszelkich innych artykułów i dowodów wdzięczności. Klienci, partnerzy biznesowi i inne osoby z którymi współpracujesz z pewnością będą zadowoleni z atrakcyjnie zapakowanego prezentu.