Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Co jest takiego specjalnego w torebce ze sznurkiem?

Torebka ze sznurkiem jest zwykle wykonana z przezroczystej folii i imponuje szybką zamknięcia. Można ją łatwo otworzyć i zamknąć jednym ruchem ręki. Dzięki praktycznemu sznurkowi torebka może być otwierana i zamykana tak często, jak tego potrzebujesz. Ponieważ prawie zawsze jest wykonana z przezroczystego materiału, zawartość torebki można łatwo i szybko zidentyfikować. Dzięki temu, przechowywane artykuły mogą zostać wyeksponowane, lecz są jednocześnie chronione przed kurzem i wpływami środowiska zewnętrznego. Torebki sznurkowe SPRINTIKO są wykonane z polietylenu, dzięki czemu w 100% nadają się do recyklingu. Dlatego jest to produkt idealny dla świadomych ekologicznie firm i konsumentów.

Do czego służą torebki ze sznurkiem?

Większości osób torebki ze sznurkiem kojarzy jako produkt wykorzystywany do pakowania biżuterii i kosmetyków. Torebki te są często wykorzystywane do pakowania prezentów i w sposób bezpieczny chronią przechowywane w nich artykuły przed kurzem, brudem i wilgocią. Ale torebki ze sznurkiem mogą również służyć do innych celów. W zależności od grubości i rozmiaru materiału, torebki zamykane za pomocą sznurka mogą być również używany do pakowania i wysyłania większych przedmiotów, takich jak książki, telefony komórkowe czy sprzęt elektroniczny. Proste zamknięcie to ogromna zaleta, a torebki ze sznurkami są do dziś najczęściej stosowaną opcją przechowywania w branży. Pozwalają na szybkie sprawdzenie zawartości i dlatego mogą być używane podczas kontroli produktów lub wystaw. Szczególnie w obszarach sprzedaży, w których sprzedawane są ładowarki, smartfony i inne urządzenia elektroniczne, niemal zawsze są wykorzystywane torebki za sznurkiem.

Jakie rodzaje i odmiany torebek ze sznurkiem macie w swojej ofercie?

Nasz asortyment torebek ze sznurkiem jest niezwykle wszechstronny. Jedną z najbardziej znanych odmian torebek ze sznurkiem jest worek na śmieci. Worki na śmieci są najlepszym przykładem użyteczności i poręczności torebek zamykanych za pomocą sznurka. Można je szybko napełnić i zamknąć jednym ruchem ręki. Takie zamknięcie gwarantuje, że zawartość nie wypadnie na zewnątrz. Jednocześnie, torebkę można łatwo przenosić za pomocą sznurka. To samo dotyczy wielu toreb na zakupy lub torebek na pranie. One również posiadają sznurek do ściągania, dzięki czemu są niezwykle łatwe w obsłudze. Torebka ze sznurkiem może być wykonana z dowolnego materiału.

Jaki asortyment torebek ze sznurkiem jest oferowany w sklepie SPRINTIKO?

W SPRINTIKO znajdziesz torebki ze sznurkiem w następujących odmianach i wzorach:

 

  • Plastikowe torebki ściągane sznurkiem wykonane z wytrzymałej folii PE
  • Torebki na prezenty wykonane z organzy

Jeśli szukasz małej torebki ściąganej sznurkiem z folii PE, to artykuł KZ.100120.PE50 na pewno cię zainteresuje. Ta torebka ze sznurkiem ma minimalne wymiary 100x120 mm i otwiera się od strony węższego boku. Wyprodukowano ją z folii PE o grubości 50 µm i jest całkowicie przezroczysta. Największym modelem torebki ze sznurkiem dostępnej w sklepie SPRINTIKO jest artykuł KZ.400570.PE50. W torebce o rozmiarach 400x570 mm zmieszczą się nawet największe przedmioty. Torebka ta również jest otwierana od strony węższego boku i została wyposażona w praktyczny sznurek. Ponieważ nadaje się w 100% do recyklingu, posiada nadruk z symbolem recyklingu. Wszystkie torebki ze sznurkiem dostępne w sklepie SPRINTIKO można zamawiać w ilości od 100 sztuk.

Korzyści ze stosowania torebek ze sznurkiem PE dostępnych w sklepie SPRINTIKO:

  • Możliwość zamawiania w ilości od 100 sztuk
  • Możliwość otwierania i zamykania jednym ruchem ręki
  • Są niezwykle wszechstronne
  • Są dostępne w różnych rozmiarach i wzorach
  • Może zostać ponownie użyta tak często, jak jest to wymagane
  • Są dostępne w rozmiarach od 100 x 120 mm do maksymalnie 400x570 mm
  • Można je zamówić w ilości hurtowej z rabatem ilościowym