Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Jakimi cechami wyróżniają się woreczki z zamknięciem strunowym?

Torebki z zamkiem strunowym są zwykle wykonane z folii PE lub PP. Woreczki te są niezwykle wytrzymałe i nadają się do bezpiecznego pakowania małych przedmiotów. Torebki z zamkiem strunowym mogą być szczególnie przydatne do kompletacji zamówień, ponieważ są wyjątkowo praktyczne i łatwe w użyciu. Woreczki te są wyposażone w specjalny zamek strunowy, dzięki czemu można ich używać tak często, jak tylko jest to potrzebne. Bezzapachowe i bezpieczne woreczki strunowe przeznaczone są zarówno do użytku przemysłowego, jak i domowego. Trwale chronią zawartość przed kurzem, brudem i wilgocią. Alternatywę dla woreczków strunowych stanowią woreczki z zakładką, ze sznurkiem, lub z suwakiem, które są również dostępne w naszym sklepie.

Do czego mogę wykorzystać woreczki strunowe?

Woreczki z zamknięciem strunowym są coraz częściej używane przez rzemieślników lub firmy, w których zachodzi potrzeba pakowania drobnych części. Wszelkie drobne przedmioty wchodzące do wyższych złożeń można bezpiecznie przechowywać właśnie w woreczkach strunowych. Kolekcjonerzy monet i modelarze również korzystają z tych praktycznych opakowań. Torebki te mogą służyć do przechowywania, wydawania i wysyłania drobnych części. Aby ułatwić przechowywanie woreczków strunowych, często mają one na górze wycięty otwór okrągły lub otwór typu euro. Dzięki tym otworom, torebki można wygodnie wieszać na haczykach. W przeciwieństwie do torebek zamykanych w sposób konwencjonalny, torebki strunowe można wielokrotnie otwierać i zamykać bez ryzyka uszkodzenia. Dzięki temu odznaczają się dużą żywotnością.

Jakie są dostępne odmiany woreczków strunowych?

Asortyment woreczków z zamknięciem strunowym jest dość obszerny. Torebki strunowe mogą być produkowane z różnych materiałów, lecz zwykle są one wykonywane z folii PE lub PP. Wytrzymałość i trwałość w znacznym stopniu zleży od grubości folii użytej do produkcji. Mogą się one także różnić formatem. Dlatego są produkowane miniaturowe woreczki na szczególnie małe elementy, takie jak akcesoria elektroniczne i techniczne, a także większe, które nadają się zarówno do pakowania dużych ilości drobnych sztuk, jak i dużych pojedynczych części. Dzięki zastosowaniu zamknięcia strunowego, woreczki te można zapinać i rozpinać wielokrotnie. Woreczki te są najczęściej wyposażone w zwykłe zamknięcie strunowe. Ponadto, niektóre rodzaje woreczków strunowych posiada otwór euro i pasek do etykietowania. Aby ułatwić sprawdzenie jakie przedmioty są przechowywane w torebce, większość z nich jest przezroczysta.

Jaki wybór woreczków oferuje firma SPRINTIKO?

Jeśli szukasz prostej torebki z opcją etykietowania, to oferowane przez SPRINTIKO torebki strunowe z opcją etykietowania będą dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Torebki te są wykonane wytrzymałej folii PE i są dostępne różne wersje o różnej grubości folii. Torebki są dostępne w miniaturowych formatach od 40x60 mm, a także w formatach sięgających nawet 300x400 mm. Z wyjątkiem paska do etykietowania, torebka jest całkowicie przezroczysta, posiada jedynie nadrukowany symbol recyklingu. Torebki strunowe wykonane z folii PP mają okrągły otwór nad zamkiem i są dostępne w różnych rozmiarach, od 70x100 mm, aż do 160x220 mm. Ponadto, w sklepie SPRINTIKO możesz również zamówić torebki dentystyczne z zamkiem strunowym oraz, specjalne zamówienie, torebki o nietypowych wymiarach. Wszystkie torebki są dostępne w ilości od 1000 sztuk.

Ekologiczne woreczki strunowe wykonane z folii PLA

Oprócz naszych woreczków strunowych z folii PE i PP, oferujemy również ekologiczną alternatywę z folii PLA. PLA to skrót od kwasu polilaktydowego. Plastik ten jest wykonany z naturalnych surowców oraz jest odnawialny. Ponadto nasze woreczki strunowe wykonane z PLA nadają się do kompostowania i biodegradacji. Wizualnie torebki PLA różnią się od innych naszych torebek strunowych półprzezroczystą powierzchnią.

Korzyści ze stosowania woreczków strunowych firmy SPRINTIKO:

  • Można zamówić od 1000 sztuk
  • Mogą być łatwo otwierane i zamykane oraz używany wg potrzeb
  • Są niezwykle wszechstronne
  • Są dostępne w różnych rozmiarach i wzorach
  • Są dostępne w rozmiarach od 40x60 mm do maksymalnie 300x400 mm
  • Istnieje możliwość zakupu hurtowych ilości z rabatem ilościowym