Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Wytrzymałe sznurki satynowe na rolce

Wiskozowe sznurki satynowe są bardzo popularne, ponieważ są bardzo wytrzymałe i solidne. Skręcony sznurek może wytrzymać duże obciążenia i dlatego jest często stosowany w dziedzinie produktów technicznych, a nawet w medycynie. Ponieważ sznurki satynowe są niezwykle odporne na rozdarcia, idealnie nadają się również do skutecznego zabezpieczania towarów. Przymocowując etykiety odzieżowe za pomocą satynowego sznurka Sprintiko, ostatecznie utrudniają Państwo na przykład szybkie zerwanie etykiety towaru.

Ponadto sznurki satynowe na rolce mają również bardzo wysokiej jakości wygląd dzięki jedwabistej fakturze włókien wiskozowych. Różnorodny wybór w sklepie sprintiko zachwyca pięknym, mieniącym się połyskiem. Mogą Państwo stworzyć wyjątkowe wykończenie produktu w zaledwie kilku prostych krokach, a w asortymencie sklepu znajdą Państwo również klipsy do sznurków i stopery do sznurków do dalszej obróbki.

Sznurki satynowe w rolce można kupić bezpośrednio w sprintiko lub zamówić próbkę. Proszę zapoznać się z szeroką ofertą. Gdy tylko otrzymają Państwo zakupioną ilość, można łatwo przyciąć żądaną długość i od razu użyć sznurka.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)