Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Bezpieczne mocowanie etykiet za pomocą przywieszek tekstylnych

Istnieje oczywiście wiele opcji i metod mocowania etykiet lub przywieszek na przykład do odzieży. Dzięki przywieszkom tekstylnym sprintiko otrzymują Państwo wysokiej jakości alternatywę dla klasycznych nylonowych nici zabezpieczających lub pętli zapadkowych. Wreszcie, otrzymują Państwo odporne na rozerwanie nic i tekstylne do zawieszania znaków lub etykiet do oznaczania cen lub produktów w idealnym stanie. Oznacza to, że mogą Państwo bezpiecznie przymocować sznurki z pudełkiem na wkładki od sprintiko do swoich towarów i mieć pewność, że po ich zamocowaniu nie będzie ich tak łatwo ponownie otworzyć bez dodatkowych narzędzi.

Nici tekstylne w różnych kolorach i długościach

Szczególną cechą przywieszek tekstylnych od sprintiko jest możliwość personalizacji. Mogą Państwo wybrać preferowane nici tekstylne lub sznurki z pudełkami na wkładki zgodnie ze swoimi życzeniami lub kolorami swojej firmy i zamówić je bezpośrednio online. Wybierając kolory ze swojego projektu firmowego przy wyborze nici tekstylnych, mogą Państwo stworzyć całościowy i jednolity wizerunek firmy. Integracja małych akcentów kolorystycznych już tworzy wartość rozpoznawczą. Dołączając kolorowe przywieszki tekstylne sprintiko, mogą Państwo w skuteczny sposób umieścić na przedmiocie swoje logo, kolor firmowy lub nazwę produktu bądź kolekcji.

Oprócz kolorowego wzornictwa, w sklepie internetowym sprintiko mogą Państwo skorzystać z jeszcze jednej zalety: sznurki z zapięciami można zamówić w różnych długościach - od 120 mm do 300 mm. Nawet większe zamówienia mogą zostać wysłane i przygotowane do dostawy w ciągu 24 godzin.

Jeśli nadal nie mogą Państwo znaleźć tego, czego szukają, oferujemy również produkty niestandardowe. Jeśli więc chcą Państwo zamówić etykiety na produkty lub akcesoria w nietypowym kolorze lub o specjalnej długości, to właśnie z nami należy się skontaktować! Począwszy od unikalnego kształtu, koloru lub wymiarów plastikowego pudełka, przez kolor sznurka, po liczbę potrzebnych plastikowych szpilek i odpowiednie narzędzie, możemy dostarczyć Państwu wszystko, czego Państwo potrzebują. A jeśli życzą sobie Państwo, aby pudełko było zadrukowane, możemy spełnić również to życzenie.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)