Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Najlepsze zapięcia na rzepy do tkanin i tekstyliów

Ponieważ zapięcie na rzep SPRINTIKO jest dwustronne i w pełni pokryte taśmą rzepową, może być stosowane na dużych powierzchniach tekstylnych i tkaninach. Po prostu wystarczy przyszyć taśmę do tkaniny tekstylnej lub użyć samoprzylepnych rzepów firmy SPRINTIKO. Do jasnych tkanin polecamy dwustronna taśmę rzepową w kolorze białym, natomiast na ciemnych tkaninach polecamy taśmy w kolorze czarnym, dzięki czemu taśma jest mniej widoczna niewidoczny.

Dwustronna taśma rzepowa to zrównoważone rozwiązanie

Ze względu na swoją trwałość, możliwość ponownego użycia i prawie brak strat materiału podczas cięcia taśmy rzepowej, jest to rozwiązanie wyjątkowo ekonomiczne. W porównaniu do jednorazowych opasek kablowych, trytytek, taśmy samoprzylepnej i innych opcji o podobnych funkcjach, taśmy rzepowe błyszczą we wszystkich aspektach. Jeśli od razu zamówisz większą ilość, możesz również zmniejszyć ilość powstających odpadów opakowaniowych. Zapraszamy do skorzystania z naszych atrakcyjnych rabatów ilościowych w sklepie SPRINTIKO. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

Dwustronna taśma rzepowa – dobra cena w SPRINTIKO!

W sklepie internetowym SPRINTIKO możesz zakupić wystarczającą ilość taśmy do większych projektów lub nawet całorocznego zapotrzebowania w dobrej cenie. Do wyboru oferujemy taśmy dwustronne o szerokości od 10 mm do 25 mm, wersje czarne i białe, a także taśmę rzepową z dopasowaną pętelką. Co najważniejsze: nawet w nagłych przypadkach dostarczamy zamówione towary szybko i niezawodnie. W magazynie posiadamy rzepową taśmę dwustronną w dużych ilościach, dzięki czemu otrzymasz rolki taśmy w najkrótszym możliwym czasie.