Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Uchwyt cenowy do wyróżnienia ceny

Uchwyty cenowe są używane wszędzie tam, gdzie wymagane jest elastyczne i spersonalizowane etykietowanie cen, promocji i informacji o produkcie. Te praktyczne, małe akcesoria stały się niezbędne w handlu hurtowym i detalicznym, a także na stoiskach targowych.

Zalety uchwytów cenowych

Uchwyty cenowe umożliwiają szybkie i łatwe przymocowanie etykiet cenowych, powiadomień o ofertach i opisów produktów w żądanych punktach sprzedaży. Klips mocno trzyma etykietę cenową w żądanej pozycji. Uchwyty cenowe są również szybkie i łatwe w użyciu podczas wymiany zamocowanych w nich etykiet. Etykietę cenową można łatwo włożyć, wyjąć lub wymienić, wystarczy otworzyć klips. Maksymalizuje to elastyczność użytkowania.

Dzięki różnym rodzajom mocowania, istnieje uchwyt na etykietę z ceną odpowiedni dla każdej lokalizacji. Zacisk do etykiety cenowej jest połączony z drugim elementem za pomocą przegubu kulowego, co dodatkowo zwiększa elastyczność użytkowania. W ofercie SPRINTIKO dostępny jest szeroki wybór wariantów i typów mocowań.

Uchwyty cenowe z zaciskami

Uchwyty cenowe z zaciskami są najbardziej znanymi i najczęściej używanymi. Są one po prostu zaciskane w żądanym miejscu i mogą być użyte od razu. Oferta SPRINTIKO obejmuje uchwyty cenowe z zaciskami w różnych wersjach, niektóre z regulowanym kątem. Dzięki dużej liczbie różnych wysokości, szerokości i szerokości zacisku, zawsze możemy zaoferować uchwyt cenowy z zaciskiem odpowiedni do danego zastosowania.

Uchwyty cenowe z tabliczką

Dzięki tabliczce na uchwycie cenowym, etykiety cenowe i powiadomienia mogą być również optymalnie eksponowane na gładkich powierzchniach. Na przykład, samoprzylepne tabliczki nadają się do trwałego mocowania na gładkich ścianach, meblach, w handlu detalicznym i w biurze. Mocno przylegający punkt samoprzylepny z pianki PE zapewnia mocne trzymanie nawet w przypadku przyklejenia pionowo. Ponieważ piankowego punktu samoprzylepnego nie można usunąć po pierwszym zastosowaniu, zalecamy ten wariant głównie do trwałego użytku.

Uchwyty cenowe z magnesem neodymowym

Oprócz uchwytów cenowych z tabliczką lub zaczepem, oferujemy również wersję magnetyczną, pozwalającą na wygodne zamocowanie do magnetycznych przedmiotów i powierzchni. Dzięki magnesowi neodymowemu model ten zapewnia dużą siłę przyczepności przy minimalnych wymiarach i niskiej masie.

Miejsca umieszczenia uchwytów cenowych

Uchwyty cenowe są używane w różnych miejscach. Oprócz klasycznego zastosowania na półkach w sklepach spożywczych, istnieją inne lokalizacje i zastosowania, które możemy polecić na podstawie kilku przykładów:

  • Informacje o promocjach w sklepie spożywczym
  • Etykiety cenowe przy ladach z serami i wędlinami w supermarketach
  • Etykiety cenowe przy koszyku z bułkami w piekarni
  • Ceny i oferty w sklepach mięsnych i cukierniach
  • Etykietowanie składników dla piekarni, masarni i cukierni
  • Etykiety cenowe przy rowerze w sklepie rowerowym
  • Etykiety cenowe na wieszaku na ubrania i na pojemnikach na towary w sklepie odzieżowym
  • Etykietowanie produktów i etykiety cenowe w szkółkach i kwiaciarniach
  • Wskazanie najlepiej sprzedających się produktów
  • Informacje i cenniki na stoiskach targowych

Ekonomiczny zakup uchwytów cenowych

Dzięki swojemu wszechstronnemu zastosowaniu, uchwyty cenowe stały się w handlu nieodzowne. Nasi doradcy z przyjemnością pomogą w wyborze odpowiedniego uchwytu cenowego do żądanego zastosowania. Przy zamawianiu większych ilości możesz skorzystać z atrakcyjnych cen stopniowanych. Oprócz uchwytów cenowych, oferta SPRINTIKO obejmuje również stopery na listwy cenowe, szyny do skanowania i kieszonki cenowe. Szeroki wybór produktów do etykietowania cen pomoże Ci zorganizować i optymalnie wyposażyć pomieszczenia w Twojej firmie. Zamów już teraz i skorzystaj z szybkiej wysyłki!