Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Pierścienie do zszywania | oczka | śruby do książek | gwoździe do książek

Niezależnie od tego, w jaki sposób chcą Państwo połączyć swoje strony, w naszym asortymencie znajdą Państwo odpowiednią opcję oprawy dla swojego produktu. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo użyć pierścieni do bindowania, oczek, wkrętów do książek czy gwoździ do książek, zawsze znajdą Państwo odpowiedni materiał do bindowania z naszej oferty różnych typów i wzorów.

Uchwyty i zapięcia | zatrzaski i kołki rozporowe | żabki do tkanin

Teczki i segregatory spełniają bardzo szczególne zadanie, ponieważ powinny nie tylko przechowywać zawartość, ale także umożliwiać jej wyjmowanie. Tkaninowe żabki zapewniają niezbędną elastyczność w każdym zastosowaniu, a różne mechanizmy zamykające utrzymują całą zawartość razem. W przypadku większych teczek i segregatorów, kilka rozwiązań w zakresie przenoszenia nie pozostawia kwestii manewrowości bez odpowiedzi.

Narożniki książek | gaza i gaza grzbietowa

Każda funkcjonalność zależy również od jakości i trwałości produktu. Nasze uszczelki do oprawy i grzbietu, a także różne rodzaje narożników do książek, zapewniają właściwą ochronę i odpowiednią obróbkę. Dzięki temu Państwa produkty są przygotowane do każdego zastosowania.

Narzędzia introligatorskie

Poszczególne elementy produktu introligatorskiego obejmują również odpowiednie narzędzia do ich obróbki. Oczywiście posiadamy również odpowiednie narzędzia do wszystkich produktów. Zaspokajamy wszystkie Państwa potrzeby introligatorskie. Od maszyn do oczkowania, narzędzi do zaciskania i zaokrąglaczy narożników, poprzez noże do papieru, wiertła do papieru i liczniki nici, aż po pędzle do kleju, składane nóżki, linijki, noże i nożyczki - każdy etap procesu introligatorskiego można rozwiązać za pomocą materiałów sprintiko.

Pierwszorzędna obsługa bezpośrednio od sprintiko

Cały asortyment materiałów introligatorskich w naszym sklepie internetowym jest dostarczany bezpośrednio i szybko na terenie całej Europy, a przy zakupie dużych ilości mogą Państwo skorzystać z atrakcyjnych rabatów. Jeśli potrzebują Państwo porady lub mają jakiekolwiek pytania, nasz zespół obsługi klienta chętnie Państwu pomoże.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)