Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Uchwyty na prospekty i ulotki w różnych formatach

U nas znajdziesz uchwyty na ulotki dla wszystkich standardowych formatów DIN: A4, A5, A6 i DIN długi. W przypadku ostatniego z nich jest to najczęściej stosowany format dla prospektów i ulotek. Ponadto rozróżnia się uchwyty na prospekty w formacie pionowym i stojaki ekspozycyjne w formacie poziomym. Podczas gdy ulotki w długim formacie DIN są zwykle drukowane pionowo, inne formaty są często drukowane poziomo. Dostępne formaty to:

  • DIN A4 (pionowy i poziomy)
  • DIN A5 (pionowy i poziomy)
  • DIN A6 (pionowy i poziomy)
  • DIN długi (pionowy)

Wiele wersji dla każdego zastosowania

Przy umieszczaniu prospektów nie stawia się im żadnych ograniczeń. Oprócz klasycznych stojaków na poziome powierzchnie, takie jak stoły lub lady sprzedażowe, oferujemy również stojaki na prospekty ścienne. Dzięki otworom lub przyssawkom z tyłu można je bez problemu mocować do ścian. Do powierzchni magnetycznych, takich jak białe tablice ścieralne, oferujemy nawet magnetyczne uchwyty na ulotki, wyposażone z tyłu w paski magnetyczne.

Czy chcesz umieścić wizytówki na zewnątrz, aby przechodnie mogli sami z nich skorzystać również poza Twoimi godzinami pracy? Nie ma problemu, w naszym asortymencie mamy także wariant odporny na warunki atmosferyczne z pokrywą. Więcej produktów do prezentacji i umieszczania wizytówek znajdziesz w na stronach dotyczących pudełek na wizytówki.

Jeśli chcesz umieścić ulotki i prospekty w pomieszczeniu niezależnie od ścian i stołów, nasze stojaki reklamowe są właściwym wyborem dla Ciebie.

Uchwyty na ulotki z wieloma przegródkami

Czy masz różne prospekty dla swoich klientów? Nie ma problemu, w tym celu dostępne są uchwyty na prospekty z wieloma oddzielonymi od siebie przegródkami. SPRINTIKO oferuje stojaki ekspozycyjne z maksymalnie 6 przegródkami, zapewniające dużo miejsca na wybór ulotek. Ułożone na poziomach pozwalają na efektywną ekspozycję Twoich prospektów.

Z czego wykonane są nasze uchwyty na prospekty?

Wszystkie nasze stojaki ekspozycyjne są przezroczyste i w większości wykonane z polistyrenu. Niektóre ścienne uchwyty na prospekty oferujemy również w wersji akrylowej. Oznacza to, że klienci widzą przez nie prospekty i nie odwracają one uwagi od ich właściwej treści.

Dlaczego SPRINTIKO?

U nas zyskujesz na szerokim asortymencie, najlepszej obsłudze klienta i szybkiej wysyłce. Oferujemy uchwyty na prospekty już od jednej sztuki. Dla klientów, którzy potrzebują większej ilości produktów, mamy atrakcyjne ceny stopniowane. Odkryj nasz asortyment i znajdź swój uchwyt na prospekty!