Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Lepsza organizacja przechowywania dzięki wytrzymałym narożnikom

Do układania ram w stosy służą cztery narożniki. Zapewnia to stabilność i pewny chwyt. Prosta i szybka obsługa sprawia, że są one łatwe w użyciu. Ponieważ palety mogą być układane jedna na drugiej kilka razy, wymagana przestrzeń jest znacznie zmniejszona. Zastosowanie narożników do układania w stosy nie tylko promuje strukturę i organizację, ale także zmniejsza zapotrzebowanie na miejsce naszych klientów przemysłowych i komercyjnych.

Narożniki do układania w stosy, które są dobrze widoczne dzięki żółtemu kolorowi, są wykonane z wytrzymałego polipropylenu (PP). Chociaż materiał ten jest chemicznie stosunkowo podobny do PE, polipropylen jest znacznie twardszy, mocniejszy i może wytrzymać wyższe temperatury (do 100 stopni Celsjusza). W rezultacie PP imponuje odpornością i niezawodnością. Przy prawidłowym użytkowaniu, narożniki do układania ram w stosy można oczywiście ponownie wykorzystać.

Proszę skorzystać z usług i zalet sprintiko

Podobnie jak w przypadku wielu innych produktów, które oferujemy naszym klientom w logistyce, magazynowaniu, produkcji i ogólnie w przemyśle, użytkownicy sklepu internetowego sprintiko korzystają z wielu opcji i korzyści:

  • W każdej chwili możliwe jest rozpoczęcie indywidualnego zapytania w celu wyjaśnienia specjalnych życzeń i życzeń. Zadowolenie klienta jest dla sprintiko bardzo ważnym priorytetem, dlatego odpowiadamy na zapytania w sposób szczegółowy i profesjonalny.
  • Aby przekonać się o wysokiej jakości narożników do sztaplowania, mają Państwo możliwość zamówienia bezpłatnej próbki. Wysyłając próbkę, każdy zainteresowany może wyrobić sobie konkretne zdanie.
  • Po zakupie narożników do układania palet w stosy są one niezwłocznie dostarczane. Towar jest gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin.
  • Niezależnie od tego, czy chodzi o małe czy duże zamówienia żółtych narożników do układania w stosy, każdy klient jest obsługiwany szybko. sprintiko utrzymuje duże ilości w magazynie, dzięki czemu nie ma wąskich gardeł.
  • Proszę skorzystać z rabatów przy większych zamówieniach: Duże zamówienia są opłacalne finansowo, ponieważ cena za sztukę zmniejsza się wraz ze wzrostem ilości. Tutaj mogą Państwo zaoszczędzić pieniądze, szczegóły są dostępne w opisie produktu.

Inne produkty spełniające Państwa wymagania w zakresie magazynowania

Oprócz narożników do układania palet, w szerokiej ofercie Sprintiko znajdą Państwo również inne produkty do optymalnej organizacji magazynów. Kieszenie do etykietowania, kieszenie z wieszakami drucianymi i kieszenie magnetyczne kładą kres długim poszukiwaniom i zamieszaniu. Wyraźne i dobrze widoczne etykietowanie towarów nie tylko poprawia strukturę w magazynie, ale także skraca czas i zmniejsza pokonywane odległości.

Proszę kupić narożniki do układania w stosy do drewnianych ram do układania w stosy

Oszczędność miejsca, poprawa bezpieczeństwa i optymalizacja porządku w magazynie. Bezpieczne układanie towarów w stosy można zrealizować szybko i precyzyjnie dzięki naszym narożnikom do układania palet w stosy. Bezpiecznie i stabilnie ułożone jedna na drugiej palety zapewniają oszczędność miejsca i porządek. Proszę zamówić narożniki do układania w stosy do drewnianych ram do układania w stosy online i skorzystać z szybkiej dostawy, nawet w przypadku większych ilości.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)