Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:
Krążki metalowe Krążki metalowe
✓ dostępne różne opcje!

Do czego potrzebuję elementów współpracujących z magnesami?

Elementów współpracujących z magnesami można używać na wiele sposobów. W biurach i pomieszczeniach socjalnych często zastępują one tablicę magnetyczną. Dzięki stalowym krążkom firmy SPRINTIKO, magnesy można mocować w dowolnym miejscu. Oznacza to, że notatki można również przyczepiać w niewielkich wybranych obszarach i tworzyć za ich pomocą miniaturowe ściany magnetyczne. W ten sposób plany, zdjęcia lub inne ważne informacje niezbędne do wywieszenie w biurach czy na korytarzach można mocować bezpośrednio do ściany. Oczywiście, elementy współpracujące z magnesami nadają się również do użytku prywatnego i można je stosować w kuchni, a miejscach wybranych do list listy zakupów czy rozkładu jazdy. Kieszenie, teczki i pudełka to kolejny obszar zastosowania odpowiedników elementy współpracujące z magnesami. Stalowe krążki i folie ferromagnetyczne są wykorzystywane właśnie w celu tworzenia punktów lub powierzchni do których można przyczepiać magnes. Szczególnie małe stalowe krążki do których można przyczepiać magnes doskonale nadają się do przyczepiania kartek cienkiego papieru. Oczywiście stalowe krążki można również przyszywać lub mocować w widoczny sposób na otwartych powierzchniach.

W jaki sposób mogą stosować elementy współpracujące z magnesami?

Elementy współpracujące z magnesami mogą być z łatwością stosowane nawet przez laików. W naszym sklepie znajdziesz stalowe krążki z warstwą samoprzylepną i bez, które można stosować na wiele sposobów. Stalowe krążki z warstwą samoprzylepną zapewniają bardzo praktyczny sposób mocowania. Można je przyklejać bezpośrednio do ściany, bez dotykania warstwy samoprzylepnej. Ponadto, folia chroniąca warstwę samoprzylepną wystaje nieco poza krawędź krążka i dzięki temu jest łatwiejsza do usunięcia. Tuż przed przyklejeniem krążka, folię ochronną należy usunąć i na kilka sekund docisnąć stalowy krążek w wybranym miejscu do powierzchni. Pamiętaj: Aby stalowy krążek uległ przyklejeniu, należy go kleić do oczyszczonej powierzchni. Kurz, woda lub inne zanieczyszczenia mogą obniżyć przyczepność warstwy samoprzylepnej. Dlatego przed przystąpieniem do przyklejenia krążka, powierzchnię do której ma on zostać przyklejony należy oczyścić. Najlepsze stalowe krążki oferowane przez SPRINTIKO: Można je kleić niemal do każdej powierzchni. Dzięki temu, wykorzystując magnesy, do powierzchni tej można następnie przyczepiać papier, tekturę, drewno, plastik czy szkło. Warstwa samoprzylepna stalowych krążków charakteryzuje się doskonałą przyczepnością i zapewniają trwałe mocowanie. Należy również pamiętać, że stalowe krążki nie są magnesami, a jedynie przyciągają magnes.

Jakie elementy współpracujące z magnesami macie w swojej ofercie?

SPRINTIKO oferuje szeroką gamę różnych elementów współpracujących z magnesami. Oferowane przez nas stalowe krążki są dostępne w różnych rozmiarach i wzorach. Najmniejsze dostępne w naszym sklepie elementy współpracujące z magnesami to stalowe krążki o średnicy 11 mm. Mają grubość 0,3 mm i są dostępne w różnych wersjach. Krążki te można kupić luzem w wersji z warstwą samoprzylepną i bez niej. Małe elementy współpracujące z magnesami są idealne do mocowania do klamer lub teczek, jak również do wszywania w odzież i akcesoria. Jeśli szukasz większych elementów współpracujących z magnesami, zalecamy wybór artykułu o numerze katalogowym MS.ES.31.0_3.SK.06. Samoprzylepny stalowy krążek z można szybko przymocować do wybranej powierzchni, gdzie posłuży jako podkładka elementu mocowanego za pomocą magnesu. Krążek ma średnicą 31 milimetrów i jest z jednej strony pokryty mocną warstwą samoprzylepną. Oferowane w naszym sklepie, dodatkowo ocynkowane stalowe elementy współpracujące z magnesami są szczególnie wytrzymałe i mogą być używane jako alternatywa dla ściany magnetycznej, podobnie jak taśma stalowa lub stalowe paski. Szczególnie przydatne: Wszystkie stalowe krążki można już zamawiać w pakietach od 100 sztuk , co oznacza że są dostępne do zakupu w niewielkich ilościach. Jeśli zakupisz większą ilość, możesz skorzystać z naszego atrakcyjnego rabatu ilościowego.

Twoje korzyści związane z zakupem elementów współpracujących z magnesami w sklepie SPRINTIKO:

  • możliwość zakupu małych ilości, od 100 sztuk
  • elementy te są dostępne w wersji z warstwą samoprzylepną i bez niej
  • elementy te są dostępne w różnych rozmiarach i wzorach
  • prosta i łatwa instalacji
  • można je przykleić niemal do każdej powierzchni
  • dostępne w średnicach od 11 mm do 31 mm
  • mocno przyciągają magnes
  • możliwość zakupu dużej ilości z atrakcyjnym rabatem ilościowym