Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Do czego potrzebuję samoprzylepnej taśmy stalowej?

Samoprzylepne taśmy stalowe mogą być wykorzystywane na wiele sposobów. Mogą być stosowane w pomieszczeniach prywatnych, w kuchni lub na korytarzach jako ściana magnetyczna. Samoprzylepne taśmy stalowe są najczęściej stosowane w biurach i szkołach. Ponieważ warstwa samoprzylepna taśmy może zostać przyklejona niemal do każdej gładkiej powierzchni, idealnie nadają się do mocowania na kafelkach, ścianach szklanych oraz plastikowych. Taśmy stalowe MagnetiQ zostały wyposażone w tak mocną warstwę samoprzylepną, że bez problemu trzymają się nawet na nierównych ścianach. Taśmy te mogą być stosowane do magnetycznego przytwierdzania zdjęć, notatek itp. Mogą być również wykorzystywane do wydzielania obszarów na ścianach lub podłogach. Ponieważ do samoprzylepnej taśmy stalowej można mocować magnesy, taśma może być również używana jako alternatywa dla tablicy typu memo. Taśma jest bardziej elastyczne niż cała tablica magnetyczna, można ją mocować parami i nadaje się do małych pomieszczeń i obszarów. Stalowe paski i stanowią dodatkową alternatywę do mocowania magnesów.

W jaki sposób należy stosować samoprzylepną taśmę stalową?

Wszystkie taśmy stalowe MagnetiQ są sprzedawane na metry. Każda taśma stalowa jest zwinięta w rolkę i dostarczana w oddzielnym opakowaniu. Elastyczną taśmę stalową można przyciąć na żądaną długość zwykłymi nożyczkami, a następnie przymocować jednym ruchem ręki. Przed każdym użyciem należy się upewnić, że powierzchnia, do której ma ona zostać przyklejona została oczyszczona. Przyklejenie taśmy do powierzchni zanieczyszczonej wodą, kurzem lub brudem może zmniejszyć jej przyczepność. Wszystkie stalowe taśmy MagnetiQ mają grubość 0,15 mm, dzięki czemu niemalże nie odstają od powierzchni. Dlatego nadają się również do ukrytego mocowania.

Jakie stalowe taśmy samoprzylepne są dostępne?

Oferujemy bardzo szeroki asortyment stalowych taśm samoprzylepnych. MagnetiQ oferuje Ci wysokiej jakości taśmy stalowe w różnych wymiarach i kolorach. Najwęższa stalowa taśma samoprzylepna ma szerokość 10 mm. Nadaje się szczególnie do mocowania małych i lekkich przedmiotów i może być naklejana nawet na wąskie powierzchnie. Stalowa taśma samoprzylepna jest dostępna w kolorze srebrnym i można ją zamówić w jednej rolce. Jeśli szukasz szerokiej i przyciągającej wzrok taśmy metalowej, powinieneś wybrać taśmę stalową z samoprzylepną pianką PE. Posiadamy w ofercie również szersze taśmy malowane proszkowo. Najszersza taśma stalowa dostępna w naszym sklepie to artykuł o numerze MS.SB.50.SK.30. Srebrna taśma stalowa ma szerokość 50 milimetrów i jest niezwykle wytrzymała. Stalowa taśma samoprzylepna o grubości 0,15 mm może być nakładana niemalże na każdą powierzchnię. Wszystkie taśmy stalowe są dostarczane na rolkach o długości 30 metrów długości. Do jej cięcia można użyć normalnych nożyczek.

Korzyści ze stosowania stalowych taśm samoprzylepnych oferowanych przez MagnetiQ:

  • minimalna ilość zamówienia to 1 sztuka
  • wykonana z doskonałej jakości stali i wyposażona z jednej strony w warstwę samoprzylepną
  • dostępna w wielu rozmiarach i kolorach
  • można przyciąć na wymiar zwykłymi nożyczkami i łatwo przymocować
  • możliwość przylepienia do prawie każdej powierzchni, także do narożników i krzywizn
  • dostępne szerokości od 10 milimetrów do 50 milimetrów
  • dostępne wersje malowane proszkowo