Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Nasze taśmy magnetyczne umożliwiają mocowanie z zastosowaniem zjawiska magnetyzmu

Mocna taśma magnetyczna z warstwą samoprzylepną zapewnia równomierne rozłożenie siły przyciągającej, co oznacza pewne mocowanie przedmiotu do wybranej powierzchni. Standardowe magnesy nie są w stanie tego zagwarantować. Taśma wprost idealnie nadaje się do tworzenia mocowań o dużej szerokości lub długości. Taśmę można przycinać za pomocą zwykłych nożyczek. Oferowane przez nas standardowe taśmy magnetyczne charakteryzują się dobra przyczepnością do podłoża. Neodymowe taśmy magnetyczne zaś posiadają przyczepność bardzo mocnego magnesu. Nośność tych „siłaczy” po przyczepieniu może dochodzić nawet do 450 g/cm². Taśmy magnetyczne są bardzo często stosowane do mocowania moskitier. Już od wiosny, różnego rodzaju owady próbują przedostać się do naszych mieszkań, jednak jest na to skuteczny sposób - moskitiera. Mocowana na magnesach moskitiera zapewnia 100% ochronę naszych mieszkań i biur przed niemile widzianymi owadami.

Uniwersalna folia magnetyczna w arkuszach lub rolkach, z warstwą samoprzylepną lub bez

Właściwości mechaniczne folii magnetycznej są zbliżone do gumy, a więc można ją łatwo przycinać lub przyczepiać do nierównych powierzchni. Folia jest zwykle wykorzystywana do wykonywania znaczników przyczepianych do regałów, tablic z wynikami lub tablic do tworzenia prezentacji. W naszym sklepie znajdziesz taśmy magnetyczne w szerokiej gamie kolorów, zarówno z warstwą samoprzylepną, jak i bez niej. Bardzo mocne folie magnetyczne są najchętniej stosowane w firmach i szkołach. Stosowanie arkuszy foli magnetycznych w formie stron mocowanych do tablicy umożliwia szybkie tworzenie elastycznych wizualizacji na tablicach suchościeralnych, tablicach do tworzenia harmonogramów lub jakichkolwiek innych stalowych powierzchniach. Folie magnetyczne w rolce przeznaczone do nadruku są często stosowane jako nośnik reklam do mocowania na samochodach lub w formie zindywidualizowanych arkuszy do nakładania na przykład na drzwi lodówki.

Dzięki naszym opisywalnym taśmom magnetycznym poczujesz magię kolorów

Do oznaczania opisywalnych taśm magnetycznych można stosować standardowe kolorowe pisaki do folii. Szybkie znakowania za pomocą kolorowych pisaków może się okazać bardzo przydatne w biurze, magazynie, czy choćby do etykietowania produktów. Wszystkie oferowane przez nas taśmy i folie magnetyczne mogą być przycinane za pomocą zwykłych nożyczek, lub też wycinane za pomocą wykrojników.

Paski taśmy magnetycznej zapewniają równomierne i niewidoczne mocowanie

Paski te przybierają wygląd niewielkich, trwale namagnesowanych płytek. Po przymocowaniu do zdjęć, plakatów itp., umożliwiają ich przyczepienie bez widocznego mocowania do tablic suchościernych, tablic magnetycznych lub jakichkolwiek innych stalowych powierzchni.