Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Rolki folii magnetycznej mogą być indywidualnie dopasowywane

Jakie są zalety folii magnetycznej rozwijanej bezpośrednio z rolki? Folię można ciąż na dowolne odcinki za pomocą ostrych nożyczek. W sklepie są dostępne rolki o różnych rozmiarach. Na folii można wykonywać nadruki. Standardowo, folia jest dostarczana w postaci 10-metrowej rolki o szerokości 620 mm. Grubość folii może ulegać zmianie, na przykład w zakresie od 0,6 mm do 0,85 mm. Grubość folii ma wpływ na przyczepność, która w pierwszym przypadku wynosi 43 g/cm², zaś w drugim 50 g/cm². Alternatywą dla folii magnetycznej w rolkach są paski taśmy magnetycznej i taśma magnetyczna, którą można również ciąć na paski w celu dopasowania do mocowanego przedmiotu. Rolki foli magnetyczne i taśma magnetyczna stanowią zespół nie do pokonania.

Arkusze folii magnetycznej we wszystkich kolorach i fasetach

Czy można zamówić arkusze folii magnetycznej o dowolnej grubości, dowolnym kolorze i dowolnym rozmiarze? To proste: Folia jest bardzo elastyczna i doskonale spełnia swoje zadanie w określonych zastosowaniach. Folia magnetyczna jest dostępna w w arkuszach, między innymi w następujących kolorach: czarny, biały, czerwony, niebieski, zielony, żółty lub szary. W zależności od wybranego produktu, folia może mieć grubość od 0,9 do 1,5 mm, format DIN A4 lub DIN A3 i może być docinana zgodnie z wymaganiami klienta. Przyczepność folii może wynosić 75, 80, 320 lub nawet 450 g/cm² w zależności od wersji. Folia magnetyczna nie może być stosowana jako warstwa umożliwiająca przyczepianie innych magnesów. Dlatego też folii tej nie można nakładać na powierzchnie inne niż stalowe tylko po to, by umożliwić przyczepianie magnesów neodymowych i ferrytowych. Folia magnetyczna może być używana na wiele sposobów jako materiał w arkuszach. Ta specjalna folia jest wykorzystywana do zastosowań profesjonalnych, zwłaszcza w branży handlowej i podczas szkoleń. Jak rozsądnie i efektywnie wykorzystać wszystkie zalety folii magnetycznej? Poniżej szczegółowo opisano zastosowania tego szczególnego produktu. Folie magnetyczne zyskują na popularności wśród młodszych i starszych pokoleń.

Samoprzylepna czy niesamoprzylepna?

Bez względu na to, do czego ma być stosowana: Folia magnetyczna w postaci arkuszy jest dostępna w formie z zewnętrzną warstwą samoprzylepną i bez tej warstwy. W sklepie SPRINTIKO może zamówić folię w takiej konfiguracji, aby idealnie pasowała do twojego zastosowania. Jeśli używasz samoprzylepnej folii magnetycznej w formie arkuszy, możesz mieć pewność, że będziesz ją w stanie łatwo nałożyć, bez pozostawiania pęcherzyków powietrznych