Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Gdzie można stosować taśmę magnetyczną jako taśmę do etykietowania?

W sklepie z magnesami posiadamy tę taśmę w różnych odmianach. Taśmy magnetyczne do stosowania jako taśma do etykietowania są dostępne w wielu kolorach takich jak czerwony, zielony, żółty, biały, czarny, szary lub niebieski i kilku szerokościach - 10, 20, 30, 40 i 150 mm. Grubość taśmy magnetycznej wynosi 1 mm. Co oznacza że: Taśma ta jest cienka, a mimo to doskonale spełnia swoja zadanie, na przykład do kodowania produktów za pomocą kolorów. Taśma ta nie posiada warstwy samoprzylepnej i może być opisana standardowym pisakiem do folii.

Czy taśma magnetyczna jest dostępna w jakichś konkretnych rozmiarach, czy jest dostępna w wersji z taśmą samoprzylepną i zapewnia dużą siłę przyczepności?

Samoprzylepna taśma magnetyczna zapewnia pod każdym względem najlepsze trzymanie. Taśmę można przyczepiać do stalowych powierzchni wykorzystując zjawisko magnetyzmu, zaś do jej drugiej strony można przyczepiać różne obiekty dzięki zastosowaniu warstwy samoprzylepnej. Zarówno warstwy klejące 3M, jak i standardowe dwustronne taśmy samoprzylepne są w tym przypadku równie skuteczne. Obie opcje gwarantują pewny i niezawodne mocowanie. W sklepie MagnetiQ znajdziesz taśmy magnetyczne z warstwą samoprzylepną we wszystkich rozmiarach, kolorach i wzorach. Dostępny zakres szerokości to 10 do 50 mm, zaś jej grubości to 1 do 2 mm. Taśmy są dostępne w różnych opcjach namagnesowania. Opcje te to namagnesowanie anizotropowe i izotropowe. W każdym z tych przypadków namagnesowanie wielobiegunowe będzie występować po jednej stronie taśmy. Najmocniejsze taśmy magnetyczne w naszym sklepie z magnesami posiadają przyczepności dochodzącą do 120g/cm². Taśma magnetyczna charakteryzuje się dużą trwałością i może być łatwo przechowywana w formie zwoju.

Taśma odznacza się zarówno wysoką trwałością, jak i najwyższą jakością

Taśmę jest dostępna w różnych rozmiarach w naszym sklepie z magnesami. Zakres dostępnych szerokości wynosi od 10 do 30 mm, zaś grubości od 1 lub 1,5 mm. Przyczepność neodymowej taśmy magnetycznej wynosi 320 lub nawet 450 g/cm². Dlatego dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb nie stanowi żadnego problemu. Magnes neodymowy, zwany także „cudownym mocowaniem”, jest bardzo trwały i nie zmienia swoich właściwości przez długi czas. Folia magnetyczna zachowuje swoją siłę przyczepności przez wiele lat i może być przechowywana w dowolnym miejscu, nie zajmują wiele przestrzeni.