Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Czym są mechanizmy zszywające?

Celem zszywaczy jest łączenie i segregowanie materiałów drukowanych. Pełnią one zatem taką samą funkcję jak segregator: perforowane dokumenty są umieszczane na języczku zszywającym i mocowane za pomocą okładki. Nieperforowane dokumenty mogą być wyposażone w paski do segregowania, dzięki czemu można je umieścić w teczkach. W sprintiko znajdą Państwo wszystko, czego potrzeba do segregowania dokumentów:

  • Listwy do segregatorów
  • Urządzenia do segregowania
  • Zszywacze
  • Zszywacze językowe i okładkowe
  • Zszywacze rurowe
  • Samoprzylepne mechanizmy zszywające.

Zszywacze dla lepszej organizacji

Zszywacze są idealne do dokumentów nieperforowanych, takich jak katalogi, broszury, ulotki informacyjne lub foldery ofertowe. Są one wyposażone w odpowiednie urządzenie do segregowania, a następnie mogą być przechowywane w teczkach. Oczka do segregowania wystają poza dokument, dzięki czemu można je szybko i łatwo segregować. Istnieją samoprzylepne urządzenia do segregowania, ale także takie, które są wkładane do folderów lub katalogów, dzięki czemu nie uszkadzają dokumentu i można je ponownie usunąć. Paski do segregatorów działają w podobny sposób: można je szybko i łatwo przymocować do broszur lub katalogów za pomocą paska samoprzylepnego i umieścić w folderze lub segregatorze bez konieczności dziurkowania.

Zszywanie języczków i pasków okładek

Jeśli stosy papieru muszą być po prostu trzymane razem, a nie segregowane w segregatorze, odpowiednie są akcesoria do segregowania, takie jak zakładki i paski okładek. W zależności od przeznaczenia i wymagań wizualnych, w naszym sklepie znajdą Państwo różne wzory i kolory, na przykład wykonane z tworzywa sztucznego lub metalu.

Samoprzylepne mechanizmy zszywające - wszystko zawsze na właściwym miejscu

Samoprzylepne mechanizmy zszywające pozwalają szybko i łatwo zaprowadzić porządek. Do wyboru są różne formaty, takie jak wersje wąskie, szerokie, krótkie lub długie. Mechanizmy zszywające imponują mocną taśmą samoprzylepną na płycie bazowej i utrzymują Państwa dokumenty razem.

Państwa korzyści dzięki sprintiko

Proszę wybrać odpowiednie akcesoria do segregowania, aby uporządkować swoje dokumenty lub materiały marketingowe. Dysponujemy również dużymi ilościami dostępnymi od ręki i możemy wysłać Państwa zamówienie w ciągu 24 godzin. Nasi doradcy klienta z przyjemnością pomogą Państwu w przypadku jakichkolwiek pytań lub próśb o dostosowanie. Proszę zamawiać teraz w sprintiko!

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)