Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Jak działają samoprzylepne mechanizmy zszywające?

Mechanizmy zszywające są dobrym rozwiązaniem w przypadku luźnych stosów papieru. Są łatwe w segregowaniu i utrzymują Państwa dokumenty razem. Składają się one z płyty bazowej i szybko zszywającego języka, na którym zszywane są perforowane dokumenty. Listwa przykrywająca utrzymuje arkusze razem i zapobiega ich wysunięciu. Płyta bazowa jest wyposażona w mocną taśmę samoprzylepną , dzięki czemu można ją łatwo przykleić do rękawów, folderów lub broszur.

Wszechstronne zastosowanie samoprzylepnych mechanizmów segregujących

Mechanizmy do segregowania są praktycznymi pomocnikami w codziennym życiu biurowym, ponieważ utrzymują razem perforowane arkusze i dokumenty, a tym samym zapewniają ich porządek. Zaletą samoprzylepnych mechanizmów do segregowania jest to, że można po prostu odkleić folię ochronną z tyłu i przymocować je w dowolnym miejscu, w którym chcą Państwo złożyć dokumenty. W sprintiko znajdą Państwo różne długości i szerokości, więc na pewno znajdą Państwo odpowiednie rozwiązanie dla swojego zastosowania. Niezależnie od tego, czy chodzi o ulotki, foldery prezentacyjne, foldery aplikacyjne, dokumenty sprzedażowe czy broszury: w sprintiko znajdą Państwo duży wybór samoprzylepnych mechanizmów do segregowania odpowiednich do indywidualnych zastosowań. Oprócz klasycznych listew do segregatorów, w naszym asortymencie znajdą Państwo również listwy do segregatorów z wysuwanym mechanizmem do segregowania. W tym wariancie mechanizm segregujący wraz z segregowanymi dokumentami można umieścić w teczkach lub segregatorach. Umożliwia to łączenie lub elastyczną reorganizację i archiwizację kilku pojedynczych "bloków segregatorów".

Przyjazne dla środowiska samoprzylepne mechanizmy zszywające

Nasze mechanizmy zszywające składają się z 3-częściowego zestawu obejmującego płytę bazową, język zszywający i pasek ochronny. W "konwencjonalnych" mechanizmach zszywających elementy te (jak również wysuwany segregator) są wykonane ze sztywnego PVC, a język zszywający jest pomalowany na biało. Ponadto sprintiko oferuje również przyjazną dla środowiska alternatywę: samoprzylepny kartonowy mechanizm zszywający. Płyta bazowa i listwa maskująca są wykonane z trwałego kartonu, a język zszywający jest wykonany z metalu, aby zapewnić wysoką stabilność. Przyjazne dla środowiska kartonowe paski zszywające są częścią zrównoważonej linii produktów EcologiQ firmy sprintiko.

Mechanizmy zszywające do klejenia od sprintiko

Nasze łatwe w montażu mechanizmy zszywające są dostępne w różnych formatach w wersji wąskiej, szerokiej, krótkiej i długiej. Opcjonalnie dostępne jest również urządzenie do segregowania. Podobnie jak w przypadku naszych pasków do segregowania, daje to Państwu możliwość samodzielnego segregowania mechanizmów zszywających, na przykład w celu archiwizacji w systemie zszywania rurowego. Oferujemy również samoprzylepne wersje naszych języczków zszywających, proszę zapoznać się z całą naszą ofertą języczków zszywających i listew maskujących Zakładki zszywające i okładki.

Państwa korzyści z sprintiko

W sprintiko korzystają Państwo z szybkich terminów dostaw, kompetentnej i pomocnej obsługi klienta oraz uczciwych cen. Proszę wybierać spośród wielu różnych wariantów mechanizmów zszywających:

  • Ilość zamówienia: od 100 sztuk w worku lub 1000 sztuk w pudełku
  • Wykonanie: gotowe paski do segregowania (3-częściowe) lub 4-częściowe zestawy z dodatkowym urządzeniem do segregowania
  • Materiał: samoprzylepny mechanizm zszywający wykonany z tworzywa sztucznego (sztywnego PVC) lub przyjaznego dla środowiska kartonu
  • Rozmiar: 97 x 20 mm, 150 x 16 mm lub 150 x 20 mm

Proszę wygodnie zamawiać online i korzystać z atrakcyjnych rabatów ilościowych przy zamówieniach 200 lub więcej sztuk.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)