Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Mechanizmy segregujące do każdego zastosowania

Znajdą Państwo to, czego szukają w naszym asortymencie różnych mechanizmów zszywających do każdego zastosowania. Klasyczne języki zszywające z nakład kami oferują wiele opcji dla zszywaczy płaskich. Mechanizmy zszywające i łączniki zszywek są stosowane w teczkach o średniej objętości. Duże góry dokumentów można łatwo uporządkować za pomocą zszywek rurkowych i spinaczy archiwizacyjnych. Za pomocą pasków do archiwizacji i pasków do archiwizacji można porządkować dokumenty i broszury w folderach bez konieczności dziurkowania. W szczególności samoprzylepne przyrządy do segregowania można dodać do praktycznie każdego produktu.

Wszystkie produkty są dostępne w magazynie w wystarczających ilościach i mogą być dostarczone bezpośrednio z serca Europy tak szybko, jak to możliwe. Znajdą Państwo to, czego szukają w naszych różnych kategoriach mechanizmów do segregowania, specjalne segregatory na ulotki są wymienione poniżej.

Segregatory na ulotki od sprintiko

Dzięki naszym segregatorom na ulotki mogą Państwo przekształcić praktycznie każdy materiał w produkty nadające się do segregowania. Teczki szczelinowe są idealne do przechowywania całych segregatorów z luźnymi kartkami w większych teczkach. Mechanizm zszywający może być również elegancko ukryty w przegródce na etykiety do indywidualnego etykietowania. Nasze urządzenia do segregowania oferujemy z dwoma lub czterema oczkami do wyboru, aby dopasować je do każdego zastosowania. Segregatory są dostępne z paskami samoprzylepnymi lub bez nich, co ułatwia ich trwałe mocowanie. Wszystkie systemy segregatorów sprintiko są dostępne w kolorze czarnym, białym i przezroczystym.

W przypadku produktów niestandardowych prosimy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)