Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Kiedy używa się etui na identyfikatory?

Etui na identyfikator są przydatne, gdy w danym czasie spotyka się wiele osób, których identyfikacja powinna być łatwa. Taka sytuacja może mieć miejsce na przykład na konferencjach lub seminariach. Podobnie jest na targach, gdzie wystawcy, goście i inni uczestnicy muszą być łatwo rozróżniani. Identyfikatory dla gości, plakietki dla VIP-ów i inne tymczasowe identyfikatory są zwykle przypinane do odzieży za pomocą etui na identyfikatory. Typowe obszary, w których używane są etui na identyfikatory to na przykład sprzedaż, branża przemysłowa służba zdrowia i gastronomia.

Jakie opcje przypinania są dostępne?

Kieszonki na identyfikatory, często określane jako etui można nabyć w sklepie SPRINTIKO wraz z różnymi elementami do przypinania. Zastanów się wcześniej, która opcja mocowania jest odpowiednia do określonego celu. Etui na identyfikatory pozwala w bezpieczny sposób zamocować papierowe identyfikatory do odzieży lub w innym dobrze widocznym miejscu. W sklepie SPRINTIKO znajdziesz duży wybór plakietek na identyfikator z różnymi opcjami mocowania. Dzięki temu można łatwo wybrać format, grubość folii i oczywiście sposób przypinania. Przykłady przypinania etui na identyfikator:

Gdzie przypinać kieszonki na identyfikatory?

Etui na identyfikatory ze sklepu SPRINTIKO wyróżniają się uniwersalnością jeśli chodzi o opcje przypinania do odzieży. Na przykład etui na identyfikator z klipsami sprężynowymi można nosić na dole koszulki, swetra lub dżinsów. Klipsy można bezpiecznie zamocować nawet do kieszeni koszuli. Kieszonki z otworem typu euro mogą być również wyposażone w pasek, który umożliwia noszenie etui z wizytówką na szyi. W takim przypadku identyfikator będzie widoczny dla wszystkich na pierwszy rzut oka. Nie można go zgubić i można go łatwo obrócić lub zdjąć.

Gdzie mogę nabyć etui do identyfikatorów?

Plakietki do identyfikatorów na imprezy, targi, zebrania, seminaria w celach zawodowych i nie tylko znajdziesz w sklepie SPRINTIKO. Sklep zapewnia plakietki na identyfikatory z różnymi opcjami przypinania i różnymi wzorami, dzięki czemu znajdziesz odpowiednią opcję. Jeśli wersje standardowe nie spełniają wymagań użytkownika, dostępne są również wzory na zamówienie.