Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Warianty smyczy

  • Smycz z klipsem
  • Smycz z metalowym karabińczykiem
  • Smycz z karabińczykiem
  • Smycz z zapięciem bezpieczeństwa lub bez

Smycze do uniwersalnego zastosowania

Smycz jest używana w wielu różnych branżach. Dzięki niej goście koncertów, festiwali i targów mają wolne ręce, gdy poruszają się po terenie wydarzenia i często przechodzą między różnymi obszarami. Dlatego organizatorzy wydarzeń powinni kupować smycze i rozdawać je swoim klientom. Niektórzy klienci prywatni również kupują smycze, aby przyczepić do nich klucze. Smycz na klucze zapewnia, że nie zgubią się one i nie zostaną skradzione. Smycz jest zatem bardzo dobrym wyborem do wielu różnych celów.

Proszę kupować smycze wysokiej jakości

Niezależnie od tego, czy szukają Państwo smyczy z klipsem, smyczy z karabińczykiem, czy smyczy z zapięciem zabezpieczającym lub bez - sprintiko oferuje szeroki asortyment i natychmiastową dostępność. Nasze smycze to solidne breloki do kluczy z długim paskiem, które można zadrukować zgodnie z Państwa życzeniami i pomysłami.

Smycze reklamowe są idealnym produktem promocyjnym. Półfabrykaty smyczy są idealne do dalszego przetwarzania i drukowania ze względu na ich trwałość. Wynika to również ze specjalnego materiału użytego do produkcji smyczy. Jednocześnie smycze są cienkie i dlatego oferują wysoki poziom komfortu dla użytkownika. Smycze od sprintiko zachwycają nie tylko wysoką jakością materiału, ale także imponującymi, żywymi kolorami. Smycze z karabińczykiem oferują również możliwość przechowywania kart dostępu w sposób widoczny dla innych i jednocześnie bezpieczny.

Smycze dostarczamy szybko na terenie całej Europy

Chcą Państwo kupić smycze, a Państwa firma nie znajduje się w Niemczech? To żaden problem! W sprintiko mamy doświadczenie w dostarczaniu niezadrukowanych smyczy do innych krajów europejskich. Wraz z naszymi partnerami logistycznymi możemy zagwarantować szybką i bezpieczną dostawę zamówionych przez Państwa smyczy. Półfabrykaty smyczy docierają również pod wskazany przez Państwa adres w korzystnej cenie, a powyżej określonej wartości zamówienia pokrywamy nawet koszty wysyłki Państwa smyczy. To sprawia, że zakup naszej promocyjnej smyczy jest dla Państwa jeszcze bardziej atrakcyjny. Oczywiście, dobrze jest również kupić u nas, jeśli zamawiają Państwo naszą smycz na terenie Niemiec. Smycz do zawieszenia na szyi dotrze do Państwa jeszcze szybciej na terenie kraju. Jak tylko otrzymamy Państwa zamówienie, bezpiecznie i miękko zapakujemy zamówioną odmianę smyczy do transportu.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)